|  کاربران آنلاین: 1997 نفر

نام گروه: اخبار پزشکی     انتشار: 1391/06/12       تعداد بازدید: 13779

توصیه هایی برای از بین بردن چربی اضافی بدن

توصیه هایی برای از بین بردن چربی اضافی بدن
برای از بین بردن سلولیت، راه حل معجزه آسایی وجود ندارد. فقط باید صبر داشت زیرا برای از بین رفتن سلولیت، زمان زیادی مورد نیاز است..

 

برای از بین بردن سلولیت، راه حل معجزه آسایی وجود ندارد. فقط باید صبر داشت زیرا برای از بین رفتن سلولیت، زمان زیادی مورد نیاز است. اصول اولیه بسیار ساده اند: تغذیۀ سالم، ماساژ و فعالیت جسمی منظم. با این حال، می‌توان چند ترفند به این موارد اضافه کرد تا نتیجه عیان تر و سریع تر باشد، در این نوشتار تمرکزمان بر روی استفاده از عصاره های گیاهی برای رفع این معضل است.

عصاره های گیاهی ضد سلولیت
سرو، سدر، لیمو، سرو کوهی، شمعدانی، رازیانه، فلفل سیاه، گریپ فروت، آویشن قرمز، دارچین، اکلیل کوهی، مریم گلی، گل پر، و اسطخودوس؛ اینها عصاره های گیاهی هستند که رقیق شدۀ آنها را می‌توان برای ماساژ استفاده کرد، یا در آب حمام ریخت، یا بر روی دستکش ماساژ مالید.

ماساژ به کمک عصاره های گیاهی: هر روز، حتی دو بار در روز
25 میلی لیتر روغن بادام شیرین، 8 قطره عصارۀ لیمو و 8 قطره عصارۀ سرو را با هم مخلوط کنید. آن را در 60 میلی لیتر روغن گیاهی (روغن بادام شیرین، روغن زیتون، روغن آرگان،عصاره گل همیشه بهار، و...)، 40 قطره عصارۀ سرو، 10 قطره عصارۀ لیمو، 30 قطره عصارۀ سدر آتلانتیکی، 10 قطره عصارۀ اوکالیپتوس، و 30 قطره عصارۀ سرو کوهی رقیق نمایید. هر صبح و شب، ناحیه هایی را که سلولیت در آنها جمع شده، ماساژ دهید (یا حداقل یک بار در روز). ماساژها حداقل باید 5 دقیقه طول بکشند. بهتر است ماساژها را با چند حرکت فیتنس تکمیل کنید.

حمام های ضد سلولیت: یک بار در هفته
مخلوط عصاره های گیاهی تان را به این ترتیب آماده کنید: 2 مشت نمک دریا، 2 قاشق سوپ خوری شیر، 3 قطره عصارۀ لیمو، 3 قطره عصارۀ سرو و 5 قطره عصارۀ اسطخودوس. سپس این مخلوط را به ترکیب آب گرم حمام تان اضافه کنید. حواستان باشد که بیش از 20 دقیقه در این آب نمانید. و هنگام خروج از آب، به خوبی پاهای تان را با آب سرد از پایین به سمت بالای ران ها آب کشی نمایید. سپس پاهای تان را با قدرت به وسیلۀ یک حوله خشک کنید.

 

توصیه های دیگر برای از بین بردن سلولیت
مقدار نمک غذاهای تان را کم کنید. در تغذیه تان سهم فیبرها، میوه ها و سبزیجات را افزایش و میزان چربی های حیوانی را کاهش دهید. به طور منظم و به مقدار زیاد آب بنوشید، در روز باید 1 و نیم لیتر آب نوشیده شود. با استفاده از یک دستکش از جنس یال اسب نواحی تجمع سلولیت ها را به طور مرتب ماساژ دهید تا جریان خون در آن ناحیه ها فعال شود.
 
 
داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      محصولات ویژه لوتوس هزاره 
رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-اگر بینی بزرگ و نافرمی دارید کیلک کنید
اگر بینی بزرگ و نافرمی دارید کیلک کنید

زیباترین بینی را بدون جراحی داشته باشید.

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-چگونه در 45 روز صورت خود را چاق کنیم(بهترین جایگزین ژل و بوتاکس)
چگونه در 45 روز صورت خود را چاق کنیم(بهترین جایگزین ژل و بوتاکس)

اگر می خواهید صورت زیبایی داشته باشید کلیک کنید.

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-چگونه بدون رژیم و ورزش وزن کم کنیم و چربی بسوزانیم؟؟
چگونه بدون رژیم و ورزش وزن کم کنیم و چربی بسوزانیم؟؟

راحت ترین و سرع ترین روش برای لاغر شدن را با ما تجربه کنید.      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی
جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی

در این روش مایع مخصوصی (محلول تاموسنت) به داخل بافت تزریق شده وسپس چندسوراخ کوچک در پوست ایجاد میشود و با لوله های مخصوص , چربی و بافتهای خرد شده....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد
بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد

این لیزر با سوزاندن کانال های ظریف و کم عمق در حد میکرون در لایه های پوست ایجاد می کند که پس از آن پوست خود را باز سازی می کند بطوری که کلاژن سازی موثری انجام می شود و رنگدانه های غیر عادی پوست کمتر می شود .هم اکنون در سیمرغ
 


خدمات زیبایی مدرن و سنتی
خدمات زيبايي مدرن و سنتي-معجزه طب سوزنی وكت گوت در درمان بیماری های جسم و روح،جاقی،زیبایی در طب چینی
معجزه طب سوزنی وكت گوت در درمان بیماری های جسم و روح،جاقی،زیبایی در طب چینی

بعدها متوجه شدند كه به طرز معجزه آسایی می توان از آن جهت درمان بسیاری از بیماریها استفاده كرد.در طب سوزنی گوش تمامی نواحی وارگانهای بدن دارای یك نقطه متناظر در گوش می باشند...

پیشنهاد سیمرغ