|  کاربران آنلاین: 919 نفر

نام گروه: اخبار پزشکی     انتشار: 1388/03/11       تعداد بازدید: 4419

مقابله با سرطان ریه !!

مقابله با سرطان ریه !!
متخصصان سرطان،در زمینه مقابله با سرطان ریه ،مرگبارترین و شایعترین سرطان انسان راه حل های جدیدی را دارند.

 
متخصصان سرطان که در یک اجلاس سالانه گرد آمده بودند،‌پیشرفت‌های امسال در زمینه مقابله با سرطان ریه،مرگبارترین و شایع‌ترین سرطان انسان‌ها را گزارش کردند.اما در زمینه درمان سرطان روده بزرگ و راست روده پیشرفت‌های چندانی ارائه نشد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه پزشکان و پژوهشگران در چهل و پنجمین جامعه سرطان‌شناسی بالینی آمریکا (ASCO) کنفرانس اصلی سرطان در این کشور- روز شنبه  30 مه (9 خرداد) نتایج دو تحقیق را شنیدند که نشان‌دهنده پیشرفت در مقابله با سرطان ریه است.
اولین بررسی نشان داد که ترکیب دو داروی ضدسرطان پس از شیمی‌درمانی استاندارد می‌تواند پیشرفت سرطان ریه را مهار کند. رشد سرطان بیماران درمان‌شده بوسیله ترکیبی از دو داروی تارسیوا,که بوسیله شرکت سوئیسی روش ساخته می‌شود،و آواستین که واحد جنتک شرکت روش آن را ساخته است،بیش از گروه شاهدی که تنها با آواستین درمان شده بودند،مهار شد.
به گفته پژوهشگران این اولین بررسی است که نشان می‌دهد اضافه کردن اتوتینیب (تارسیوا) برای درمان نگهدارنده به همره باواسیزومب (آواستین) پیشرفت بیماری را در بیمارانی که پیش از این باواسیزومب را دریافت کرده بودند، به تاخیر می‌اندازد.
در  بررسی دوم 663 بیمار که دچار سرطان پیشرفته ریه بود،با‌ داروی آلیمتا -از شرکت داروسازی آمریکایی الی لیلی،که رشد سلولی را مهار می‌کند،‌ تحت درمان قرار گرفتند.نتایج مقدماتی نشان داد که بیمارانی که این دارو را دریافت کرده بودند،26 درصد بیشتر نسبت به افرادی که در گروه شاهد دارونما دریافت کرده بودند، عمر کردند: 13.4 ماه در مقابلا 10.6 ماه. به گفته پژوهشگران با توجه به این نتایج داروی آلیمتا (پرمترکسد) راه جدیدی را به مبتلایان به سرطان پیشرفته ریه می‌‌گشاید، به خصوص اینکه سمیت کمی دارد و می‌توان به صورتی مداوم برای مدتی طولانی آن را تجویز کرد تا عمر بیمار افزایش یابد.
 در مقابل نتایج تحقیقات در مورد درمان سرطان‌های روده بزرگ و راست ‌روده که در این اجلاس ارائه شد و در آنها از داروی آواستین و داروی الوکسانتین از شرکت فرانسوی سانوفی استفاه شده بود،‌ ناامیدکننده بود. کنفرانس ASCO تا روزسه‌شنبه ادامه خواهد یافت و از جمله نتایج آزمون‌های بالینی جدید در مورد سرطان پستان و رحم در زنان در آن اعلام خواهد شد.
 
گردآوری: گروه سلامت سیمرغ
منبع:hamshahrionline.ir
 
مطالب پیشنهادی :
 
داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی
جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی

در این روش مایع مخصوصی (محلول تاموسنت) به داخل بافت تزریق شده وسپس چندسوراخ کوچک در پوست ایجاد میشود و با لوله های مخصوص , چربی و بافتهای خرد شده....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد
بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد

این لیزر با سوزاندن کانال های ظریف و کم عمق در حد میکرون در لایه های پوست ایجاد می کند که پس از آن پوست خود را باز سازی می کند بطوری که کلاژن سازی موثری انجام می شود و رنگدانه های غیر عادی پوست کمتر می شود .هم اکنون در سیمرغ
 
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی


خدمات زیبایی مدرن و سنتی
خدمات زيبايي مدرن و سنتي-معجزه طب سوزنی وكت گوت در درمان بیماری های جسم و روح،جاقی،زیبایی در طب چینی
معجزه طب سوزنی وكت گوت در درمان بیماری های جسم و روح،جاقی،زیبایی در طب چینی

بعدها متوجه شدند كه به طرز معجزه آسایی می توان از آن جهت درمان بسیاری از بیماریها استفاده كرد.در طب سوزنی گوش تمامی نواحی وارگانهای بدن دارای یك نقطه متناظر در گوش می باشند...

پیشنهاد سیمرغ