|  کاربران آنلاین: 7011 نفر

نام گروه: تناسب اندام      تعداد بازدید: 12026

صحبت های متخصص تناسب اندام در مورد یوگا و کاهش وزن!

صحبت های متخصص تناسب اندام در مورد یوگا و کاهش وزن!
آیا برای اینکه گذشته‌ی بد خود و دردهای جسمی که داشته ایم را فراموش کنیم می‌توانیم به یوگا روی آوریم یا این که باید آزار ببینیم؟


آیا برای اینکه گذشته‌ی بد خود و دردهای جسمی که داشته ایم را فراموش کنیم می‌توانیم به یوگا روی  آوریم یا این که باید آزار ببینیم؟ خانم مارتیکا هینر در این مورد توصیه هایی به شما دارند!
 
سوال:
من زندگی بسیار بدی داشتم و در پنج سال گذشته متحمل دردهای جسمی  بسیاری شده ام آیا می‌توان از این درد و رنجی که داشته ام و مرا برای مدت مدیدی بر روی تخت در خانه‌انداخته بود رهایی یابم آیا یوگا می‌تواند در این راه مرا همراهی کند ؟
 
پاسخ :
افراد بسیاری هستند که به دلیل بیماری جسمی یا روحی که دارند مجبورند مدت‌های زیادی را در خانه به سر ببرند ، مانند این خانم که به دلیل بیماری که داشته‌اند مجبور شده‌اند مدت زیادی را در منزل و بر روی تخت شان باشند . مهم ترین مساله این موضوع می‌باشد که بعد از گذشت این همه ی مدت این خانم امید خود را از دست نداده است و باز می‌خواهد بر روی پاهای خود بایستد علی رغم این که مدت زیادی را بر روی پاهای خود نبوده است ، همه ی بیماران روحی و جسمی بدین سبک رفتار نمی‌کنند در حالی که همه باید به زندگی شان امیدوار باشند . اما چرا یوگا؟ بسیاری از اقراد ورزش‌های دیگری را مثل پیاده روی ، ایروبیک و ... را انتخاب می‌کنند و فقط به نظرشان می‌رسد که از لحاظ جسمی خسته می‌شوند و این ورزش‌های برای شان هیچ فایده ای ندارد،به همین دلیل به سمت یوگا روی می‌آورند زیرا یوگا ورزش ذهن است و نه تنها جسم را خسته نمی‌کند بلکه نیروی دوباره ای را نیز به انسان می‌بخشد . یوگا مانند یاد گرفتن یک مهارت می‌باشد برای این که بتوانید گذشته خود را فراموش کنید و ذهن ‌تان را از مسائلی که شما را آزار می‌دهند برهانید .

 در مقاله ای که در مجله ی پزشکی آمده است ، حتی پا را فراتر نهاده‌اند و از یوکا به عنوان مرحمی برای دردهای مزمن و قدیمی یاد کرده‌اند . از آنجایی که در زندگی‌های امروزی تمام افراد دارای اغتشاشات ذهنی می‌باشند ، به تمام اشخاص توصیه می‌شود که حتی برای یک بار هم که شده به کلاس‌های یوگا بروند .محققان اقرادی را که دارای یک نوع عارضه بودند را به دو گروه تقسیم کردند، در یک گروه ورزش ایروبیک را اعمال کردند و در گروه دیگر یوگا . افرادی که ورزش یوگا را انجام داده بودند به تناسب بیشتر از افرادی که ورزش ایروبیک را انحام می‌دادند ، از لحاظ ذهنی تخلیه شده بودند.
 
البته تنها تفاوتی که بین این دو ورزش وجود دارد به همین ترتیب می‌باشد و گرنه این دو ورزش هیچ تفاونی با هم ندارند ، بسیاری از افراد با تصوری غلط فکر می‌کنند که تنها با کلاس‌های ایروبیک و یا کلاس‌های ورزشی که باید در آن جنب و جوش داشته باشند لاغر می‌شوند و تناسب‌اندامشان حفظ می‌شود اما برعکس حتی با ورزش‌هایی مانند یوگا نیز می‌توانید وزن‌تان را کم کنید و لاغر شوید .

جنبه‌های مثبت در یوگا :
با ورزش یوگا شما می‌توانید به راحتی بر روی عضله‌های بدن‌تان و اعصابی که در جای جای بدن‌تان قرار دارند تسلط داشته باشید و کارهای‌تان را به سادگی انجام دهید.معمولا افرادی که با رژیم‌های غذایی لاغر می‌شوند، بعد از مدتی دچار ضعف اعصاب می‌شوند . اما افرادی که با یوگا وزن شان را کم می‌کنند نه تنها دچار ضعف اعصاب نشده‌اند بلکه قدرت تفکر و نوآوری شان نیز افزایش می‌یابد.
 
یوگا مانند یک قرصی می‌باشد که بعد از خوردن آن دردهای محو می‌شوند و این احساس برای افرادی که دجار درد هستند چفدر لذت بخش می‌باشد . در ورزش‌های دیگر هنگامی که فرد به یک حد بالایی برسد متوقف می‌شود و ادامه راه برایش سخت می‌شود اما با ادامه دادن یوگا و رسیدن به سطح بالا میل به ادامه و یادگیری هر چه بیشتر در انسان متولد می‌شود.
 
یوگا ورزشی می‌باشد که کاملا قدمت دارد و از سالیان خیلی دور نیز این ورزش متدوال بوده است اما به نوعی متفاوت تر از امروز . حتی اگر نخواهید و تمایل نداشته باشید که به کلاس‌های بیرون بروید شما می‌توانید از دی وی دی‌های که در بازار وجود دارد استفاده کنید و بتوانید این ورزش ذهنی را به سادگی یاد بگیرید.
 
 

 داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم
با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم

نكته مهمی كه افراد مبتلا به اضافه وزن در روند درمانی باید مدنظر قرار دهند این است كه نباید تعجیل بیش از حد در روند كاهش وزن داشته باشند زیرا اولا كاهش وزن بوسیله طب سوزنی با كمک خود بدن و هوشمند كردن بدن وایجاد سلامتی در ارگانهای بدن ایجاد می گردد...

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار
کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار

روش طب سوزنی مورد توجه دانشمندان کشور های مختلف قرار گرفته است و به عنوان روشی سالم برای کاهش وزن و حذف چربی های موضعی با بیشترین تاثیر و خصوصا برای درمان چاقی ناشی از اختلال عملکرد غدد تیروئید و هیپوفیز و ... شناخته شده است....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب
جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب

لیفتینگ و برطرف کردن افتادگی پوست صورت،گونه گذاری طبیعی صورت،برطرف کردن چین و چروک صورت، خط عمیق اخم پیشانی و لبخند و خط دور لب،بزرگ کردن لب،جوش یا آکنه ی و جای آن ، تیرگی و گودی زیر چشم و پف زیر چشم، منافذ باز پوست،لک های صورت، غبغبهم اکنون در سیمرغ
 

سایر مطالب تناسب اندامسینما و موسیقی   
اخبارفرهنگی هنری-بخاطر اشک های آن دختر،خانواده پاشایی را بخشیدم!
بخاطر اشک های آن دختر،خانواده پاشایی را بخشیدم!

دیدار نهایی خانواده پاشایی و رضا رشید پور به خوبی و خوشی تمام شد!
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی-ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند
ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند

زمانیكه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زاید از جمله اسیدلاكتیك می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود.پربیننده های سبک زندگی
روابط دختر و پسر-11 کار مهمی که قبل از عروسی باید انجام دهید
11 کار مهمی که قبل از عروسی باید انجام دهید

آینده نگری بهترین راهنما است. حتی با وجود لذتی که از جشن عروسی خود بردم، ولی اگر قرار بود آن روز دوباره تکرار شود در بعضی از موارد تغییرات کوچکی را لحاظ خواهم کرد.پیشنهاد سیمرغ