|  کاربران آنلاین: 5222 نفر

نام گروه: تناسب اندام      تعداد بازدید: 49621

چگونه می‌توانیم قد بلند و لاغر شویم؟

چگونه می‌توانیم قد بلند و لاغر شویم؟
من دوست دارم به سرعت قد بلند شوم، تا حدودی هم ورزش می‌كنم، شما كدام ورزش را برای بلند و لاغر تر شدن اندام‌های من پیشنهاد می‌كنید؟


 سوال از مارتیکا هینر


سؤال: من دوست دارم به سرعت قد بلند شوم، تا حدودی هم ورزش می‌كنم، شما كدام ورزش را برای بلند و لاغر تر شدن اندام‌های من پیشنهاد می‌كنید؟

پاسخ ماتریكا هینر : تاریخ نشان داده است كه زنان همیشه ازبزرگ بودن جثه ی خود می‌ترسیدند. در دهه ی 80 لات برك و كالنالیس ادعا كردند كه روشی دارند كه ورزش روز مره می‌تواند باعث كاهش چاقی شود. در دهه ی 90 پایلاتس نیز با الهام از آن ، روشی به مردم ارائه كرد كه در ورزش‌های روزانه انجام حركاتی مثل یوگا و حركات كششی بدن را بلند و لاغر می‌سازد.

اما شما برای یوگا باید یك مربی انتخاب كنید، پیلات و دیگر حركات كششی تا اندازه ای برای افراد چاق خوب است. اگر چه بعضی از مربیان این روش را فقط به افراد بلند و لاغر پیشنهاد می‌كنند اما این روش برای افراد بزرگ جثه نیز تا حدودی خوب است.

اصول اساسی و آناتومی و فیزیولژی بدن پیشنهادی نیستند. استفاده از این تكنیك‌ها برای تندرستی و سلامت بسیار خوب است، برای زنان مزایای زیادی دارد. انجام این حركات خوب است اما بعضی‌ها ادعا‌های نادرستی درباره ی آن‌ها می‌كنند.

ادعای ایجاد لاغری!
برای ایجاد لاغری چربی‌های بدن باید كم شود. بدن انباشته از انرژی است و این كالری‌ها از طریق ورزش، خوردن كمتر یا هردوی آن‌ها سوزانده می‌شود. حركات كششی مقدار كمی كالری می‌سوزانند بنا بر این در كاهش چربی بی اثرند.

ادعای سرعتی شدن بدن
سوخت و ساز باعث كاهش چاقی می‌شود. انجام برخی از تمرینات باعث لاغری بدن می‌شود و به موجب آن سوخت و ساز بدن افزایش می‌یابد. برای لاغر شدن به مصرف بیشتر كالری و افزایش حركات ماهیچه‌ها در برابر وسایل سنگین لازم است. این تمرینات باعث افزایش مقاومت بدن  نمی‌شود بنابراین به طور مناسب ماهیچه‌ها ی بدن را تحریك نمی‌كند تا حجمشان زیاد شود. درنتیجه در سرعت بدن تاثیری ندارد.

ادعای دراز شدن ماهیچه‌ها
فقط بینی ، چشم و پا به طوری كه می‌خواهید در می‌آیند. ماهیچه‌های هر فرد مربوط به استخوان بندی  اوست. این ادعا بسیار خنده دار است كه بدون عمل جراحی روی استخوان بندی  تغییر ایجاد می‌شود. و ماهیچه‌ها فقط در سن 13 تا 19 سالگی رشد می‌كنندو دراز می‌شوند.

ادعای جلوگیری از حجیم شدن ماهیچه‌ها
این كه به وسیله ی رقصیدن ماهیچه‌های شما بزرگ می‌شود یك ادعا است. شاید باعث ماهیچه‌ها در یك مقیاس شود. در اثر بدن سازی حجم ماهیچه‌ها ی شما افزایش می‌یابد اما بر اثر انجام این كار‌ها حجم ماهیچه‌ها افزایش نخواهد یافت فقط ثابت می‌ماند.
این گونه تمرین‌ها در بزرگ شدن ماهیچه‌ها تاثیری ندارد. برای بزرگ شدن ماهیچه‌ها باید تمرینات دیگری انجام دهید. در حقیقت این كار مخصوصا در زنان تا حدی ماهیچه‌هایشان را سفت می‌كند. بیشتر زنان برای چند ساعت در هفته به طور جدی به بلند كردن اجسام نیاز دارند. و به علاوه باید از حالت عادی كالری بیشتر مصرف كنند. به طور متوسط زنان بین 5 تا 10پوند دمبل می‌زنند یا این كه از دو چرخه‌های خانگی استفاده می‌كنند. كه تا اندازه ای برای رشد ماهیچه‌ها خوب است.

برخی از زنان استعداد بدن سازی را در ماهیچه‌ها یشان دارند. آن‌ها شاید بدن عضلانی تری نسبت به بقیه دارند.به همین دلیل با ایجاد یك انگیزه ی كوچك می‌توانند ماهیچه‌های خود را بسازند. زنان زیادی هم هستند كه قصد ندارند بلند و لاغر باشند اما به دلایل ژنتیكی این گونه می‌شوند.

ادعای رسیدن به بدن رقاص‌ها
بسیاری از رقاص‌ها برای رقصیدن روش و تكنیك‌های آن‌ها را یاد می‌گیرند. و بسیاری از زنان با انجام حركات كششی فكر می‌كنند كه یك هنر پیشه ی اول باله می‌شوند. اما اگر واقع گرایانه به این موضوع نگاه كنیم، خواهیم دید كه بدن آن‌ها مثل رقاص‌ها نمی‌شود.
رقاص‌های باله واقعا بدن بلند و لاغر دارند. اما این كه چگونه آن‌ها این بدن را دارند، اكثرا در نتیجه ی ژن‌های آن‌ها، عادات غذایی سالم و كشش پا‌ها است. بنابراین بسیاری از رقاص‌های بلند و لاغر به دلیل تحمل گرسنگی و تمرین زیاد این گونه شده اند و مسیر درست را انتخاب كرده اند و بدنی مطلوب به دست آوردند.
انتخاب رقاص‌ها در دنیا جایگاه ویژه ای دارد. آن‌ها یی كه اندام زیرین باریك و لاغری دارند برای باله در شركت‌ها انتخاب می‌شوند. و افرادی كه قسمت‌های بدنشان بزرگ است برای باله انتخاب نمی‌شوند. و رقاص‌ها كاملا مراقب تركیب بدنشان هستند تا شكل خود را از دست ندهند.

چگونه می‌توانید بلند و لاغر شوید
برای لاغر شدن:
شما به انجام فعالیت‌های فیزیكی اقلا 60 دقیقه در بیشتر روز‌های هفته نیاز دارید تا چربی‌های بدنتان را كاهش دهید. اخیرا راهنمایی به وسیله ی دپارتمان سلامت و سرویس‌های انسانی كالج طب ورزش آمریكا منتشر شده است.
خوردن كالری‌های كم به كاهش چاقی شما كمك زیادی می‌كند. در اینجا شماری از این راه‌ها را برایتان بیان كرده ایم.

• نگه داری نوع و مقدار غذا‌ها در دفترچه ی یادداشت روزانه.
• سایز تكه‌های غذایی را نسبت به قبل كم كنید.
• غذاهای سالم انتخاب كنید. به ای خوردن غذا‌های با كالری زیاد از میوه‌ها و سبزی‌ها استفاده كنید كه هم مفیدند و هم خود به خود كالری كمتر به شما وارد می‌كنند.

شما می‌توانید قبل از مصرف پروتئین و كالری‌ها ی اضافی ماه‌ها مثل یك شخص كه به ژیمناستیك می‌رود خوب بمانید. این لازم نیست كه شما وزنه‌های سنگینی بلند كنید بلكه باید یاد بگیرید تا در برابر خیلی چیز‌ها ایستادگی كنید.

برخی از مشاوران به زنان پیشنهاد می‌كنند كه وزنه‌هایی به سنگینی بیشتر از 3 پوند را بلند نكنند. این پیشنهاد بسیار خطرناكی است. همه ی زنان باید وزنه‌های سنگین تر را نیز بلند كنند تا بدنشان سست نشود و دچار مشكلاتی مثل تحلیل رفتن ماهیچه‌ها نشود.
در اینجا راه‌های مفیدی را برای حفظ سلامتی بدن خود آموختید و آن‌ها را در زندگی هفتگی‌تان قرار دهید.

برای بلند تر شدن:
قد انسان فقط در سن 13 تا 19 سالگی بلند می‌شود. بنابراین حتی برای آن تلاش نكنید.

 
 
 
 


داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      محصولات ویژه لوتوس هزاره 
رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-بهترین و بی ضرر ترین محصولات لاغری در 10 سال گذشته
بهترین و بی ضرر ترین محصولات لاغری در 10 سال گذشته

پدیده ای شگفت انگیز که شما با استفاده از آن ابتدا از کاهش سایزتان تعجب خواهید کرد تا از کاهش وزنتان....

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-اگر به دنبال هدیه مناسب برای دوستان و عزیزان خود می گردید کلیک کنید..
اگر به دنبال هدیه مناسب برای دوستان و عزیزان خود می گردید کلیک کنید..

بهترین محصولات آرایشی-خانگی-ورزشی و کادویی با تخفیف ویژه...

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-رفع ريزش قطعى مو
درمان قطعی ریزش موها و همچنین رویش مجدد

بهترین محصول آمریکایی برای رویش مجدد موها،توصیه شده توسط پزشکان و دارو سازان...

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-فقط در 45 روز بینی خود را به بهترین فرم درآورید..
فقط در 45 روز بینی خود را به بهترین فرم درآورید..

با اين محصول در كمتر از دو ماه بينى خود را خوش فرم كنيد،محصولى از اسپانیا،با این محصول بینی گوشتی خود را کوچک نمایید..

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-چگونه در 45 روز صورت خود را چاق کنیم(بهترین جایگزین ژل و بوتاکس)
چگونه در 45 روز صورت خود را چاق کنیم(بهترین جایگزین ژل و بوتاکس)

اگر می خواهید صورت زیبایی داشته باشید کلیک کنید.

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-چگونه بدون رژیم و ورزش وزن کم کنیم و چربی بسوزانیم؟؟
چگونه بدون رژیم و ورزش وزن کم کنیم و چربی بسوزانیم؟؟

راحت ترین و سرع ترین روش برای لاغر شدن را با ما تجربه کنید.      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-توزیع مناسب چربی در سینه ها و باسن،تعادل وزن،جلوگیری از چاقی،دفع چربی،کالری و قند اضافی با گیاهان خاص
توزیع مناسب چربی در سینه ها و باسن،تعادل وزن،جلوگیری از چاقی،دفع چربی،کالری و قند اضافی با گیاهان خاص

یکی از تاثیرات این گیاه، تقویت قوام عضلات است و کمک می کند موزون تر و باریک اندام تر به نظر برسید و روزانه کالری بیشتری بسوزانید.....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی
جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی

در این روش مایع مخصوصی (محلول تاموسنت) به داخل بافت تزریق شده وسپس چندسوراخ کوچک در پوست ایجاد میشود و با لوله های مخصوص , چربی و بافتهای خرد شده....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد
بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد

این لیزر با سوزاندن کانال های ظریف و کم عمق در حد میکرون در لایه های پوست ایجاد می کند که پس از آن پوست خود را باز سازی می کند بطوری که کلاژن سازی موثری انجام می شود و رنگدانه های غیر عادی پوست کمتر می شود .هم اکنون در سیمرغ
 

سایر مطالب تناسب اندام
خدمات زیبایی مدرن و سنتی
پیشنهاد سیمرغ