|  کاربران آنلاین: 5778 نفر

نام گروه: اصول دکوراسیون      تعداد بازدید: 13612

ایده هایی برای چیدمان طاقچه شومینه

ایده هایی برای چیدمان طاقچه شومینه
با الهام از یک کارهنری قدیمی و چیدمان لوازمی انتخاب شده روی طاقچه شومینه منزل صحنه هنری بدیعی ایجاد کنید.


طاقچه شومینه برجستهبا چیدن اشیائی مانند گلدانهایی با اندازه های متفاوت می توانید نمای زیبایی به نمای شومینه تان بدهید. گلدان ها را از مرکز به سمت اطراف به ترتیب ارتفاع آن بچینید. سعی کنید چیزهایی که روی طاقچه قرار می دهید با رنگ دیوار همخوانی داشته و در عین حال جلب توجه کافی بکند. از انواع مختلف گلدان با سبکهای گوناگون می توانید استفاده کنید تا جالبتر به نظر بیاید.

طاقچه شومینه سنتیبا انتخاب یک کاغذ دیواری روشن و گلهایی با رنگ مشابه نظر هر بیننده ای را به محض ورود به اتاق به سمت این تابلوی زیبا که ساخته اید جلب خواهید کرد.چند عکس زیبا هم با رنگهای تقریبا خنثی در بالای طاقچه قرار دهید اما سعی کنید انتخاب آنها طوری باشد که زیبایی خود چیدمان شومینه در حاشیه قرار نگیرد.
طاقچه شومینه ظریف و زیبابرای ایجاد منظره ای ظریف و زیبا که دربرگیرنده شومینه اتاقتان باشد چند گل رز زیبا در تعدادی گلدان شیشه ای قرار داده و در وسط طاقچه بچینید و چند جاشمعی بلوری نیز در دوطراف آنها قرار دهید. نور لرزان شمعها همراه با شاخ و برگ گلهای گلدان زمینه یکدست و زیبایی ایجاد می کند.

طاقچه شومینه طرح چوببرای ایجاد حسی طبیعی و روستایی می توانید از شمعدان های چوبی و چند طرح طبیعی زیبا بر روی دیوار استفاده کنید. توجه داشته باشید که زمینه را کاملا غیر رسمی و صمیمی بچینید و از اشیائی با اندازه های مختلف استفاده کنید، از چند کارت پستال یا عکس قدیمی هم می تواند استفاده کنید. چیدن چند دسته گل وحشی در یک پارچ زیبا بر زیبایی و صمیمیت طرحتان می افزاید. 

طاقچه شومینه کتابخانه ایمیتوانید از طاقچه شومینه علاوه بر زیبایی استفاده های دیگری هم ببرید مثلا قفسه کتاب. چیدن کتاب هایی با جلدهای زیبا و رنگبندی متوازن ظاهر زیبایی به طاقچه شومینه تان می دهد. سعی کنید کتابهایی را انتخاب کنید که هم اندازه بوده و رنگشان همگن باشد. 

طاقچه شومینه مدرنبرای ایجاد طرحی جالب توجه و تحسین برانگیز می توانید چند ظرف شیشه ای مختلف را با اندازه های مختلف انتخاب کرده و روی طاقچه شومینه بچینید سپس در هرکدام یک شاخه گیاه زیبا مانند اوکالیپتوس قرار دهید.

طاقچه شومینه نوستالژیکاز طاقچه شومینه تان می توانید به عنوان یک گالری نمایش استفاده کرده و عکس ها و جواهرآلات زیبایتان را در معرض نمایش قرار دهید. استفاده از گیره هایی که شبیه   است برای نگهداشتن عکس ها روی طناب حس نوستالژیک عمیقی ایجاد می کند در حالیکه کارت پستالهای تکیه داده شده به دیوار زمینه را غیررسمی و صمیمی می کند. 

طاقچه شومینه گلچینبا الهام از یک کارهنری قدیمی و چیدمان لوازمی انتخاب شده روی طاقچه شومینه منزل صحنه هنری بدیعی ایجاد کنید. در انتخاب اشیاء با اندازه و سبک های مختلف تردید نکنید بلکه این نوع چینش حس انتخابی و گلچین شدن را افزایش می دهد.

طاقچه شومینه گلستانتقارن باعث ایجاد حس هارمونی و آرامش می شود. چیدن چند دسته گل زیبا و روشن چشم بیننده را در امتداد طاقچه خیره می کند.
طاقچه شومینه و قاب عکسخیلی تصادفی چند قاب عکس را پشت سر هم روی طاقچه شومینه قرار دهید. اندازه های مختلف با عکس های رنگی یا سیاه و سفید را با هم ترکیب کنید تا حس سبک انتخابی و گلچینی را تقویت کنید. چند شیئ دیگر مانند گلدان هم می توانید اضافه کنید تاچیدمان حالت ردیفی و یک نواخت نداشته باشد.
طاقچه شومینه کلاسیک اگر سبک چیدمان و مبلمان در خانه شما کلاسیک است می توانید از همان سبک متدوال و رایج یک آیینه و دو شمعدان استفاده کنید . البته برای انتخاب این سبک مدل و جنس متریال شومینه هم تاثیرگذار خواهد بود .


استفاده از ظروف نقره در اشکل شمعدان، کاپ و یا گلدان می تواند بسیار زیبا و تاثیرگذار باشد و این به دلیل تضادیست که بین سردی نقره و گرمای آتش شومینه ایجاد می شود .

در انتها پیشنهاد می کنیم از شومینه به عنوان نقطه عطف دکوراسیون خانه و ذوق و سلیقه خود بهره بگیرید . 
گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ
 
 
 
مطالب پیشنهادی :داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      محصولات ویژه لوتوس هزاره 
رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-اگر بینی بزرگ و نافرمی دارید کیلک کنید
اگر بینی بزرگ و نافرمی دارید کیلک کنید

زیباترین بینی را بدون جراحی داشته باشید.

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-چگونه در 45 روز صورت خود را چاق کنیم(بهترین جایگزین ژل و بوتاکس)
چگونه در 45 روز صورت خود را چاق کنیم(بهترین جایگزین ژل و بوتاکس)

اگر می خواهید صورت زیبایی داشته باشید کلیک کنید.

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-چگونه بدون رژیم و ورزش وزن کم کنیم و چربی بسوزانیم؟؟
چگونه بدون رژیم و ورزش وزن کم کنیم و چربی بسوزانیم؟؟

راحت ترین و سرع ترین روش برای لاغر شدن را با ما تجربه کنید.      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی
جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی

در این روش مایع مخصوصی (محلول تاموسنت) به داخل بافت تزریق شده وسپس چندسوراخ کوچک در پوست ایجاد میشود و با لوله های مخصوص , چربی و بافتهای خرد شده....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد
بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد

این لیزر با سوزاندن کانال های ظریف و کم عمق در حد میکرون در لایه های پوست ایجاد می کند که پس از آن پوست خود را باز سازی می کند بطوری که کلاژن سازی موثری انجام می شود و رنگدانه های غیر عادی پوست کمتر می شود .هم اکنون در سیمرغ

سایر مطالب دکوراسیون
خدمات زیبایی مدرن و سنتی
خدمات زيبايي مدرن و سنتي-معجزه طب سوزنی وكت گوت در درمان بیماری های جسم و روح،جاقی،زیبایی در طب چینی
معجزه طب سوزنی وكت گوت در درمان بیماری های جسم و روح،جاقی،زیبایی در طب چینی

بعدها متوجه شدند كه به طرز معجزه آسایی می توان از آن جهت درمان بسیاری از بیماریها استفاده كرد.در طب سوزنی گوش تمامی نواحی وارگانهای بدن دارای یك نقطه متناظر در گوش می باشند...

پیشنهاد سیمرغ