|  کاربران آنلاین: 5607 نفر

نام گروه: چیدمان فضاها      تعداد بازدید: 40788

طراح داخلی خانه مدونا،جنیفرلوپز و... در برگزیده های ال Elle !

طراح داخلی خانه مدونا،جنیفرلوپز و... در برگزیده های ال Elle !
در اتاق های طرح او، اشیای هنری بهترین جاها را اشغال می کنند ، و بر آنها تاکید می شود ، همچنانکه به خوبی از هنر معاصر طراحی نیز بهره برده می شود.

 
 
 
 
 
نمایشگاه DÉCOR 2011 ELLE  ،  لیستی از استادان برتر طراحی داخلی را  منتشر کرده است. 20 طراح داخلی متفاوت برای سال 2011 که در این مقاله با اسم و سبک کار آنها آشنا می شوید. طراح داخلی خانه های مدونا ، جنیفر لوپز و التون جون از جمله این طراحان هستند.
 
 
 
 
 


 
1. بسام فلوز Bassam Fellows
 
 یک سوئیت در هتل جیمز در لوس آنجلس
 

دست ساز،  ارگانیک و با منشا طبیعی : طراح و معمار استرالیایی کریگ بسام و اسکات فلوز که سابقا یک طراح و مدیر خلاق در عرصه مد بوده ، سبک خود را با عنوان "صنعتگری دستی مدرن" معرفی می کنند. بیشتر اوقات آنها فقط به یک قطعه چوب خوب و زیبا نیاز دارند، چه بخواهند برای هتلی در لس آنجلس طرحی برای فضاهای غیرفعال اجرا کنند  و چه در حال مرمت خانه ای باشند. 
 
 
 
 
 
 
2. الساندرا برانچا Alessandra Branca
 
 اتاق خوابی در منهتن

وی را باید یک نئوکلاسیست آتشین مزاج بنامیم. او در ایتالیا زاده شده، و در همانجا در زمینه کار بر اشیای قدیمی آموزش دیده است. او زنی از زمانه ماست. او اتاق های راحت را دوست دارد و رنگ قرمز را. همچنین نوارهایی را که یادآور پارچه رویی تشک است. در طرح های او، باید انتظار داشته باشید که پارچه های آستری و مخمل و همچنین اشکالی که  انتظار می رود در موزه های مربوط به یونان باستان باشند را در کنار هرچیز دیگری از آینه های مراکشی گرفته تا  اشیای چینی، ببینید.
 
 
 
 
 
 
3. شیلا بریجز Sheila Bridges
 
 یک اتاق میهمان در آپارتمانی در هارلم

این دکوراتور نیویورکی به خاطر نوسازی برخی از مکانهای تاریخی آمریکا شناخته شده است ،از طراحی زیبایی که برای دفاتر بیل کلینتون در هارلم انجام داده تا دکوراسیون خلاقانه ای که در خانه قدیمی مستعمراتی خود در هودسون نیویورک. او یک حس مدشناختی از رنگها دارد(زرد یکی از رنگهای محبوب او است) و چشم به عناصر عالی دارد- یک قالیچه بافت فورناستی، صندلی طرح فرانک گری، اینها عناصری هستند که به نظر او سبب می شوند یک اتاق با آدم ارتباط برقرار کندو حرف بزند.
 
 
 
 

 
4. مارک کانینگام  Mark Cunningham
 
 
اتاق نشیمن طرح کانینگهام در بخش شمالی ایالت نیویورک

چنانکه از یک فارغ التحصیل  مدرسه پولو رالف انتظار می رود، اتاق های تزیین شده توسط این طراح نیویورکی خصلتی مردانه و قوی دارند، به صورت دقیق و خوبی چیده شده اند و وابسته به زمان خاصی نیستند. او زمینه های خنثی را ترجیح می دهد، اما طبیعتا طراحی که در فلوریدا به دنیا آمده ترسی از پرده هایی به رنگ آبی کمرنگ و یا ارغوانی ندارد. او قطعات با طراحی آزادانه و دلخواه  موج دار ساخته خود را با اشیای عتیقه آمریکایی و وسایلی از قبیل پرده های کورومنل تا درهای زمخت را با هم ترکیب می کند. همه اینها را در دیوارهای سفید کار می گذارد و نتیجه کار جلوه ای انرژی بخش پیدا می کند.
 
 
 
 
 
 
5. ارنست دلاتوره  Ernest De La Torre
 
 یک اتاق نشیمن در عمارت کوپر در نیویورک

دلاتوره قبلا در شرکت معماری پیتر مارینو کار می کرد، در لندن تحصیل کرده و با ایان شراگر همکاری داشته است. او تولید اثاثیه خانه و چراغ های خانه مشهور رالف لورن را بر عهده داشته است. او اکنو ساکن منهتن است، و به صورت تخصصی بر روی پروژه های مربوط به کلکسیون های هنری کار می کند.  از میان کارهای درخشان او می توان به عمارت بزرگ تاریخی کوپر در نیویورک اشاره کرد که یک خانه به سبک دوران جیمز اول است و در سال 1900 تجدید بنا شده است. اتاق های که دکوراسیون آنها را دلاتوره انجام داده است مجلل ، راحت و پرماجرا هستند.
 
 
 
 


6. جیمی دریک  Jamie Drake
 
اتاق نشیمن واقع در منهتن

اگر مایکل بلومبرگ یک مدیچی(خانواده مشهور ایتالیایی که طرفدار هنر و صنعت بوده اند و حامی آنها) مدرن است، دریک خود یک میکل آنژ است. البته، این دکوراتور نیویورکی با یک حس بی باکانه درباره رنگها، خانه ای نیز برای مدونا ساخته است، اما چیزی که سبب شده شخصیت ویژه ای در طراحی برای خود به دست آورد، ارتباط کاری 20 ساله او با شهرداری نیویورک است. طلایی و فیروزه ای رنگ ، ارغوانی و سرخ ، آبی و سیاه ، دریک از هیچ ترکیب رنگی برای کارهایش صرف نظر نمی کند.
 
 
 

 
 
7. تام فلیسیا  Thom Filicia
 
اتاق نشیمن طراحی شده توسط فلیسیا در سوهو لندن
 
حتی قبل از اینکه این دکوراتور در برنامه تلویزیونی Queer Eye for the Straight Guy در سال 2003 حضور یابد، او در دنیای طراحی داخلی، ستاره ای در حال صعود بود. او یک طراح مغرور است و شدیدا به سبک های شخصی باور دارد. او به آمیخته کردن عناصر مختلف ، قرینه سازی های غیرسنتی و کاربرد زیاد رنگ قرمز و سورپریزهای کنایه آلود در کارهای خود علاقمند است و مشتریان او از جنیفر لوپز تا هتل های مشهور W hotels را شامل می شوند.
 
 
 

  
8 . الکسا هامپتون Alexa Hampton
 
 
 یک اتاق نشیمن در منهتن

هنگامی که پدر او، دکوراتور مشهور آمریکایی، مارک هامپتون درگذشت او فقط 20 و چند ساله بود. از آن هنگام، این طراح واقعگرا، استعداد خود را با طراحی های عالی که به پیروی از میراث پدر خود و با اعمال دیدگاههای خود انجام داده ، به اثبات رسانیده است. چلچراغ های درخشان ، پارچه های پرده ای ابریشمی، راحتی های پوشیده شده با پارچه های ریشه دار- این عناصر کارهای او را منحصر به فرد و گریزان از مد روز می سازد و همواره ما را شگفت زده می کند. او بسیار پرکار است، برای شرکت kravet پارچه طراحی می کند، برای Hickory Chair اثاثیه منزل و برای stark کار طراحی فرش و زیرانداز انجام می دهد.
 
 
 
 


 
9. جیمز هانیفورد  James Huniford
 
عزلتگاه هانیفورد در بریجهامپتون

او با یک پوشش خنثی شروع می کند، و چه از این بهتر برای تنظیم و قاب بندی یک شیئ کامل و بی نقص – حال می خواهد این شیئ میز یک قاضی باشد، یک صندلی دوره لویی شانزدهم باشد، یا یک قطعه وسیله زنگ زده مزرعه که در دستان پرقدرت این طراح، صورت یک مجسمه عالی را می یابد. این هنر تزئین در فریبنده ترین و قویترین شکل است.
 
 
 
 
 
 

10 . کاترین آیرلند Kathryn M. Ireland
 
 اتاق میهمان در خانه ای با طرح آیرلند در فرانسه

این بریتانیایی سرزنده، به خاطر یک رهیافت آرامش بخش و دوستانه اش که سبک کلاسیک انگلیسی را با طعمی از هیجان در هم می آمیزد، شناخته می شود. اگرچه او ساکن سانتا مونیکای کالیفرنیا است، جایی که مشتریان قدرتمند او شامل بازیگرانی مانند استیو مارتین می شوند، خانه ای نیز در پرووانس دارد که از آن برای تمدد اعصاب و استراحت و تفریح استفاده می کند. او مجموعه ای از پارچه ها شامل پارچه های پنبه ای رنگارنگ هندی و قلمکارهای جاوه ای دارد. 
 
 
 
 
 
 
11. جی جفرز Jay Jeffers
 
 اتاق خواب طرح جفرز در نمایشگاه Elle Décor 2010 

این طراح که به خاطر اتاق های بازیگوشانه و مملو از الگوهای مختلف شناخته می شود، مبلغ اندیشه ها و نظرات دیوید هیکس برای مشتریان ساکن در سواحل غربی است. او دوست دارد که درام خلق نماید- یک اتاق نشیمن با دیوارهای مرجانی، سقفی خردلی و قفسه های کتاب کارگذاشته شده در دیوار با قوس هایی که یادآور هنر هندوستان است، دارد. با این وجود او می داند که چه وقت باید عقب بکشد: در نمایشگاه Elle Décor 2010 در سان فرانسیسکو، اتاق خواب طراحی شده توسط او، تجمل ساده ای داشت و در آن از پرده ها و پارچه های کشمیری تا تختخوابی که طرح آن هم از خودش بود و روی آن فاستونی پشمی کار شده بود، بهره برده بود.
 
 
 
 
 

12. دیوید کلینبرگ  David Kleinberg
 
یک اتاق بزرگ در آپارتمانی در منهتن

کلینبرگ که پیش از تاسیس شرکت خود به مدت 16 سال با شرکت Parish-Hadley کار می کرده است، نکته اساسی در کار خود را "عدم تکرار" می داند و بر آن تاکید می کند. با این حال برخی عناصر ثابت وجود دارند: اتاق های منظم با چیدمان دقیق ، که با اثاثیه قدیمی که شامل عناصر فرانسوی هستند، مبله می شود. رنگهایی که او به کار می برد به نرمی و حالت طبیعی گرایش دارند، کارهای چوبی اغلب سبک هستند و پارچه ها معمولا نرم و لطیف و ساده می باشند. اتاق های طراحی شده توسط او را با هر چیزی می توان پر کرد، اما با شیوه خاص او، هر قطعه ای هم ایده آل و هم غیرقابل اجتناب به نظر می آید.

 
13. ریچارد کیث لانگهام  Richard Keith Langham
 
 کتابخانه ای در نیواورلئان

لانگهام ، اکنون ساکن نیویورک است، خود را طرفدار مدهای قدیمی می داند: دنیای او پر است از اتاق هایی به سبک انگلیسی ، پرده های بلند و اشیای قدیمی ، اصیل و ریشه دار. لانگهام با خود نسیمی از هوای دلربای جنوبی را به دکوراسیون کلاسیک وارد می کند، او در کار خود عظمت و شکوه را با القای بوالهوسی و تغییر می آمیزد. او در جستجوی یک پالت ابداعی است – پرده ها و حائل هایی مانند شلیل، تنباکو و یخمک نعنایی. لانگهام، یک دوستدار بریتانیای قدیم با یک حس تناسب قرن بیست و یکمی، برای افرادی مانند ژاکلین اوناسیس(بیوه جان اف کندی) و هیلاری سوانک کار کرده است.
 
 
 


 
14. مارتین لارنس- بولارد  Martyn Lawrence-Bullard
 
 یک اتاق خواب واقع در تپه های هالیوود

اگر شما هم چهره ای بزرگ مثل این بت طراحی داشتید، آنوقت در فهرست مشتریان شما هم افراد سرشناسی مانند  کر(خواننده و بازیگر زن آمریکایی) و سر التون جان (خواننده انگیسی) دیده می شدند. معمولا اتاق های طراحی شده توسط لارنس-بولارد گرم و پررنگ هستند. حسی رومانتیک و غریب با رنگ و رویی تازه. درباره نوع انتخاب او از اشیای قدیمی نایاب و عجیب، جواهرات دست ساز از سرتاسر دنیا و پالتهای رنگ شده با ادویه تا پاستل هایی از چینی باواریایی ، جز حیرت و شیفتگی نمی توان چیزی گفت. او گرافیک و مقیاس های بزرگ را در عین توجه به جزئیاتی که یک بزم فانتزی  چشم نواز را به وجود می آورند، در هم می آمیزد.
 
 
 
 
 
 
15. جفری الن مارکس  Jeffrey Alan Marks
 
اتاق خواب مارکس در سانتا مونیکا

اگر ساکن سانتا مونیکا هستید، دشوار نیست که تحت تاثیر اقیانوس آرام قرار بگیرید، و این همان چیزی است که در بسیاری از طراحی های مارکس حضور دارد- او حتی یک قایق پارویی را در سقف اتاق خواب خود آویخته است.  در کار او سبک روستایی با سنتهایی زیبا از نقاط مختلف مانند لندن، پاریس و میلان آمیخته شده است. او با تسلطی که بر گذشته ها دارد، هرچیزی از اشیای قدیمی سبک ژاکوبن گرفته تا تختخوابهای پایه و ستون دار و تخت های بزرگ دارای چراغ های عتیقه را با هم جفت و جور می کند. موسیقی بصری او آرام، درخشان و غریب و خیال آور  و بر روی زمینه ای بم و گرم قرار دارد.
 
 
 
 
 
 

16. مک آلپاین بوث و فریر  McAlpine Booth & Ferrier
 
 یک سالن در سان میگوئل

بابی مک آلپاین که زاده آلاباما است، یک سبک طراحی ملهم از فرهنگ جنوب آمریکا را با کمک دو شرکت اقماری خود، به نامهای  شرکت طراحی داخلی مک آلپاین بوث و فریر و شرکت معماری مک آلپاین تانکرسلی مد کرده است. مک آلپاین در کارهای خود، ظرافت ، ملاحظه و مهمان نوازی را ترکیب می نماید. رنگها به هیئت نور در می آیند و نقش های زیبا می آفرینند. اگرچه به احتمال زیاد پرده هایی که بدین سو آن سو تاب می خورند بیشتر به چشمتان خواهند آمد تا میزهای به سبک قرون وسطی، لیکن مک آلپاین در هر شیئی که وقار و بزرگی کهنی دارد زیبایی و فریبندگی می یابد.
 
 
 
 
 

17. خوان مونتویا  Richard Mishaan
 
 اتاق کار(استودیو) طرح مونتویا در دره هادسون

مونتویا به مدت سه دهه در راس شرکت تحسین شده خود واقع در نیویورک مشغول به کار بوده است، طراحی و ساخت هنرمندانه و عالی فضاهای داخلی که در آنها رنگهای خنثی ، تناسب و بافت عناصر اصلی هستند. اگر در طرح های او یک میز صیقل داده شده سبک لویی شانزدهم را بر روی کفپوش چوبی قطعه قطعه دیدید یا یک گلدان ساخت لالیک(هنرمند فرانسوی) را روی یک میز برنزی دیدید، نباید تعجب کنید. در اتاق های طرح او، اشیای هنری بهترین جاها را اشغال می کنند ، و بر آنها تاکید می شود ،  همچنانکه به خوبی از هنر معاصر طراحی نیز بهره برده می شود.
 
 
 
 
 

18. سوزانه رینشتاین Suzanne Rheinstein
 
اتاق نشیمن طراحی رینشتاین در منهتن

با دیدن خانه سوزانه و عمارت آجری اقامتگاه مرمت شده کشیشان در لوس آنجلس، شما می توانید درباره شخصیت واقعی یک طراح چیزهای زیادی دریابید. این کارها مضمونی از ظرافت و کاربری آسان را القا می کنند. او درعین رومانتیک بودن به جنبه های کاربردی هم توجه دارد. در یک اتاق طراحی شده توسط او، خطوط نئوکلاسیک ناب را با چیدمانی غیرقراردادی از اثاثیه و رنگهای کنترل شده ترکیب می نماید.
 
 
 
 
 
19. رومن و ویلیامز  Roman and Williams
 
یک اتاق ناهار خوری واقع در مونتاوک

این دو برای هتل استاندارد نیویورک، کفپوشی کاشی  از جنس پول خرد یک پنی واقعی درست کردند. برای اتاق نشیمن گوینت پالترو (بازیگر زن مشهور هالیوود) از یک در قدیمی هندی، یک آونگ ساختند.  روبین استاندفر و استفان آلش-  گذشته ها را در فضاهای سرشار از نوستالژی بازآفرینی می کنند. چیزی که مناسب دوران کنونی است.
  
 
 
 
 
20. تاد الکساندر رومانو  Todd Alexander Romano
 
 کتابخانه ای در منهتن

یک چیز قدیمی، یک چیز جدید، چیز دیگری از هر طراحی بومی  از هر نقطه کره زمین: این کاری است که تاد رومانو می کند. تاد رومانو، زاده تکزاس است که پیش از این در نزد ماریو بوتا شاگردی کرده است. در سبک سنتی به روز شده او، رومانو با کنتراست ها کار می کند: راحتی های مخمل و حکاکی های مینی مالیستی، صندلی های به سبک لویی شانزدهم بر روی کفپوش های با طرح هندسی. او خطوط تمیز(clean lines) را در کنار طیفی از رنگ هایی که در عطاری ها پیدا می شوند دوست دارد. رنگهایی مانند زیتونی ، زغال اخته و رنگ خرمالو.
 
 
گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ
 
 
 
مطالب پیشنهادی :


داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم
با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم

نكته مهمی كه افراد مبتلا به اضافه وزن در روند درمانی باید مدنظر قرار دهند این است كه نباید تعجیل بیش از حد در روند كاهش وزن داشته باشند زیرا اولا كاهش وزن بوسیله طب سوزنی با كمک خود بدن و هوشمند كردن بدن وایجاد سلامتی در ارگانهای بدن ایجاد می گردد...

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار
کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار

روش طب سوزنی مورد توجه دانشمندان کشور های مختلف قرار گرفته است و به عنوان روشی سالم برای کاهش وزن و حذف چربی های موضعی با بیشترین تاثیر و خصوصا برای درمان چاقی ناشی از اختلال عملکرد غدد تیروئید و هیپوفیز و ... شناخته شده است....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب
جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب

لیفتینگ و برطرف کردن افتادگی پوست صورت،گونه گذاری طبیعی صورت،برطرف کردن چین و چروک صورت، خط عمیق اخم پیشانی و لبخند و خط دور لب،بزرگ کردن لب،جوش یا آکنه ی و جای آن ، تیرگی و گودی زیر چشم و پف زیر چشم، منافذ باز پوست،لک های صورت، غبغبهم اکنون در سیمرغ
 

سایر مطالب چیدمانسینما و موسیقی   
چهره های سینمایی-خداحافظی مهرانه مهین ترابی از تلویزیون!
خداحافظی مهرانه مهین ترابی از تلویزیون!

مهرانه مهین‌ترابی از خداحافظی موقتش با تلویزیون خبر داد و گفت: فعلا دیگر نمی‌خواهم کار جدیدی را شروع کنم؛ خیلی خسته شده‌ام.
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی-ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند
ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند

زمانیكه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زاید از جمله اسیدلاكتیك می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود.خدمات زیبایی مدرن و سنتی
خدمات زيبايي مدرن و سنتي-لیفتینگ و جوانسازی چینی پوست صورت و گردن،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب +تصاویر
لیفتینگ و جوانسازی چینی پوست صورت و گردن،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب +تصاویر

با طب سوزنی سنتی چین عضلات در قسمتهای مختلف صورت نمایان می گردد.گود شدگی گونه ها را بهبود بخشیده ، چروک ها را کاهش دهد و پلک های افتاده را محکم و سفت نماید . هم چنین سوزنها گردش خون و تولید کلاژن را افزایش می دهد بنابراین ماهیچه ها را سفت نموده و چروکهای ریز را برطرف می نماید .

پربیننده های سبک زندگی


پیشنهاد سیمرغ