|  کاربران آنلاین: 6268 نفر

نام گروه: چیدمان فضاها      تعداد بازدید: 12509

ایده هایی برای زیباتر کردن ورودی خانه تان در پاییز

ایده هایی برای زیباتر کردن ورودی خانه تان در پاییز
ساقه های ذرت را پشت یک صندلی قدیمی بایستانید تا بافت پاییزی به ورودی خانۀ خود بیفزایید. صندلی را با یک لحاف قدیمی، کدو تنبل های کوچک، و اقلام پاییزی دیگر تزئین کنید.


از این ایده های دکوراسیون زیبا در پاییز استفاده کنید تا سبک خیره کننده ای به ایوان خانۀ خود بیفزایید. با استفاده از گیاه های بالارونده و تاج های گل برای نمایش ایوان خانه، حتماً می توانید پاییز الهام بخش و زیبائی در ورودی خانۀ خود بیابید.

ورودی الهام بخش پاییز
اجازه دهید عناصر طبیعی پاییز در دکوراسیون ورودی خانۀ شما الهام بخش فصل باشند. ته سبدهای برداشت انگور را روزنامه قرار دهید و آنها را از سیب های تازه پر کنید. ساقه های ذرت خشک شده را به دیرک های ایوان با سیم های پنهان شده زیر پارچه های کنفی بچسبانید. سپس از ذرت هندی، گیاه های بالارونده، چنگک های انگور، و چنگال برای اضافه کردن به تم برداشت، استفاده کنید.

 

ورودی پاییزی با فانوس های کاغذی
از فانوس های نارنجی کاغذی به عنوان روشی آسان و ارزان برای دکور ورودی خانه در پاییز استفاده کنید. برای ایجاد دوبارۀ این منظره، فانوس های کوچکتر را با استفاده از نخ های به رنگ روشن در سایه های نارنجی متنوعی به دیرک های بامبو بچسبانید. دیرک ها را در هر سمت در گلدان قرار دهید. این کار را با اضافه کردن تقارن به بته های کدو که زیر گلدان های مرتفع انباشته شده اند در سایزهای مختلف ادامه دهید. این منظره را با فانوس کاغذی نارنجی رنگ بزرگی که از مرکز در ورودی آویزان است، شایستۀ تحسین نمائید.

 

تاج گل پاییزی طبیعی
از رنگ های مات و عناصر طبیعی برای تزئین ورودی خود، با یک منظرۀ کلاسیک و آسان استفاده کنید. در ورودی خود را با یک تاج گل ماگنولیای مربع شکل که از فروشگاه خریده اید مطابق مد بیارائید و با شاخه های کوچک، غلاف، دانه ها، توت، گندم، و برگ که با استفاده از سیم به تاج گل وصل شده اند تزئین کنید.

 


تاج گل تزئینی طبیعی
با یک تاج گل تزئینی طبیعی به ورودی خانۀ خود اهمیت زیادی بدهید. از تخته های چوب سرو دو اینچی، پشت یک تختۀ چندلا، و توری سیمی یک حرف درست کنید. با اسپری رنگ، یک رنگ مشخص به آن حرف اسپری کنید. سپس آن را از خزه های شاداب پر کنید. به پشت آن حرف چیزهای قلاب مانند اضافه کنید تا به آسانی آن را بردارید، تمیز کنید، و گیاه های جدید اضافه کنید. 

 


درب ورودی پاییزی با تاج گل و بنر
این تزئینات کاملاً طبیعی درب ورودی پاییز را با عناصری که به هم چسباندن آنها آسان است جشن می گیرند. برای یک تاج گل پاییزی مد روز، ذرت هندی مینیاتوری، خزۀ سبزرنگ، و برگ های درخت بلوط را به یک تنه درخت توخالی (یک پایۀ شاخۀ گرد جایگزین مناسبی است) با استفاده از چسب یا سیم بچسبانید.
برای ساخت بنر پاییزی، حروف را روی یک جاکارتی نارنجی با استفاده از گلدان های بذر افرا، شاخه های کوچک، کلاه بلوط، و نی های خشک شده با چسب صنایع دستی بچسبانید. دو سوراخ بالای هر مربع نارنجی را پانچ کنید و یک ریسمان چند لا از سوراخ های بگذرانید. سپس ریسمان ها را از دو طرف گره بزنید و بنر را از میخ های کوچک آویزان کنید.

 

راه ورود پاییزی ساده
پیچیدگی را کنار بگذارید ... طرح های ساده در پاییز می درخشند. یک تاج گل چمنی پوشیده از پر، یک کدو تنبل نارنجی کم رنگ روی یک صندلی، و گلدان زیبایی از گل های داودی کافی است تا به ایوان شما چشم انداز فصل برداشت را بدهد.

 

ایوان با حروف تزئینی و گل های داودی
هیچ چیز مثل کلکسیون های زرق و برق دار از گل های داودی از پاییز نمی گوید. آنها را در گلدان هایی با رنگ روشن گذاشته و روی هر پله قرار دهید. برای آن که فردیت بیشتری به در ورودی بدهید، از چسب چوب استفاده کنید تا میخ پرچ های چوب بریده را به حروف تزئینی تختۀ سه لا بچسبانید. یک اسپری پلی یورتن شفاف تزئینات نهائی را از عناصر خارجی حفظ می کند.

 

نمایش فصل برداشت
ساقه های ذرت را پشت یک صندلی قدیمی بایستانید تا بافت پاییزی به ورودی خانۀ خود بیفزایید. صندلی را با یک لحاف قدیمی، کدو تنبل های کوچک، و اقلام پاییزی دیگر تزئین کنید. یک تاج گل سه بعدی ( که از یک مغازۀ صنایع دستی خریداری شده )، مجموعه ای از گیاه های بالاروندۀ پاییزی را نگاه می دارد. 
 


گلدان پاییزی تزئینی
این چیدمان عالی آزاد و خلاقانه است... و نیازی به آراستن زیاد ندارد. داخل یک گلدان پلاستیکی، توده ای از قطعات فوم گل پلاستیکی برش یافته درست کنید. آن را با خزۀ اسپانیایی ( که می توانید از فروشگاه صنایع دستی تهیه کنید ) بپوشانید، در حالی که خزه ها را با میخ سبز در جای خود نگاه می دارید. گردنبندی از کنف اطراف گلدان درست کنید و چیدمان خود را با برگ های هنری، انواع توت، فانوس های چینی، لوتوس خشک شده، و دیگر چیزهای محبوب پاییزی که در بخش گل فروشی فروشگاه صنایع دستی یافت می شود کامل کنید. میخ های سبز کمک می کنند همه چیز را در جای خود قرار دهید.

نکتۀ ویرایشگر :
اگر انتظار باریدن باران را دارید، چیدمان خود را داخل منزل نگاه دارید. بهترین کارکرد این چیدمان در ایوان مسقف است.


 


ورودی پرشاخ و برگ
عاشق عناصر پاییزی طبیعی باشید، مثل گیاه های بالارونده، اکالیفا، و برگ ها. این نمایش شامل همۀ آنها است. ترکیب عناصر پاییزی پله ها را پر می کند، در حالی که گیاه های بالاروندۀ مصنوعی با سایز بزرگ با لبخندی حک شده به مهمانان خوشامد می گویند. چیدمان پاییزی گلدانی
یک گلدان حلبی با سایز بزرگ راه کاملی برای نمایش چیدمان گل های پاییزی شما است، و یک طراحی استنسیل رنگارنگ آن را برای شما بی نظیر می کند. این کاشت آماده در ایوان شامل سرچشمه چمن بنفش، گل کلم پیچ، زنگ های مرجانی و آفتاب گردان می باشد.

 

تاج گل برگ پاییزی
برگ های هنری و انواع توت ها اطمینان می دهند که تلاش شما برای ساخت تاج صنایع دستی تا چند سال باقی خواهد ماند. برای ساخت آن، یک تاج گل فوم را با خزه اسپانیایی بپوشانید. همانطور که تاج گل را در یک دایره می سازید رنگ های برگ را جایگزین کنید. برای نگاه داشتن برگ ها در جای خود از میخ های سبز استفاده کنید. در آخر فلفل ها را با میخ بچسبانید.

 

ایوان رنگارنگ پاییزی
طرحی رنگی از فصل با مواد پاییزی زیبا و ارزان بگیرید. با درست کردن دو ظرف رنگی ساندویچ، بین دو قطعه چوب، میز ساده ای درست کنید. ما به تختۀ زیرین چرخ اضافه کردیم تا آن را قابل حرکت سازیم.

 

دسته گل تزئینی روی در
طراوت فصلی در این سبد گل آویزان ناشی از تازگی گل ادریس و چای است. خیلی ساده یک قلاب تزئینی را به در خود بچسبانید و یک دسته گل آنتیک را که از آب و شکوفه های پاییزی پر شده است آویزان کنید. این نمایش پاییزی برای چند روز تازه می ماند که برای جمع آوری بزرگ پاییزی شما و خوشامدگویی به مهمانان پاییزی ناخوانده کافی است.

 

چنگال باغ انگور با پوستۀ ذرت
با آویزان کردن یک چنگک قدیمی روی در پاییزی خود، به یک محصول انگور زندگی تازه بدهید. پوسته های خشک شدۀ ذرت روی شاخه های چنگک را با سیم ببندید که اگر خواستید بعداً آن را جدا کنید. از دو سرمیخ برای آویزان کردن چنگال روی در خود استفاده کنید.

نکتۀ ویرایشگر :
میخ های اضافه یا سیم را اضافه کنید تا اطمینان یابید که اگر چنگال را روی دری که مرتباً استفاده می شود قرار می دهید، بسیار امن است.

 

 
  


داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      محصولات ویژه لوتوس هزاره 
رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-بهترین و بی ضرر ترین محصولات لاغری در 10 سال گذشته
بهترین و بی ضرر ترین محصولات لاغری در 10 سال گذشته

پدیده ای شگفت انگیز که شما با استفاده از آن ابتدا از کاهش سایزتان تعجب خواهید کرد تا از کاهش وزنتان....

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-اگر به دنبال هدیه مناسب برای دوستان و عزیزان خود می گردید کلیک کنید..
اگر به دنبال هدیه مناسب برای دوستان و عزیزان خود می گردید کلیک کنید..

بهترین محصولات آرایشی-خانگی-ورزشی و کادویی با تخفیف ویژه...

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-رفع ريزش قطعى مو
درمان قطعی ریزش موها و همچنین رویش مجدد

بهترین محصول آمریکایی برای رویش مجدد موها،توصیه شده توسط پزشکان و دارو سازان...

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-فقط در 45 روز بینی خود را به بهترین فرم درآورید..
فقط در 45 روز بینی خود را به بهترین فرم درآورید..

با اين محصول در كمتر از دو ماه بينى خود را خوش فرم كنيد،محصولى از اسپانیا،با این محصول بینی گوشتی خود را کوچک نمایید..

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-چگونه در 45 روز صورت خود را چاق کنیم(بهترین جایگزین ژل و بوتاکس)
چگونه در 45 روز صورت خود را چاق کنیم(بهترین جایگزین ژل و بوتاکس)

اگر می خواهید صورت زیبایی داشته باشید کلیک کنید.

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-چگونه بدون رژیم و ورزش وزن کم کنیم و چربی بسوزانیم؟؟
چگونه بدون رژیم و ورزش وزن کم کنیم و چربی بسوزانیم؟؟

راحت ترین و سرع ترین روش برای لاغر شدن را با ما تجربه کنید.      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-توزیع مناسب چربی در سینه ها و باسن،تعادل وزن،جلوگیری از چاقی،دفع چربی،کالری و قند اضافی با گیاهان خاص
توزیع مناسب چربی در سینه ها و باسن،تعادل وزن،جلوگیری از چاقی،دفع چربی،کالری و قند اضافی با گیاهان خاص

یکی از تاثیرات این گیاه، تقویت قوام عضلات است و کمک می کند موزون تر و باریک اندام تر به نظر برسید و روزانه کالری بیشتری بسوزانید.....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی
جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی

در این روش مایع مخصوصی (محلول تاموسنت) به داخل بافت تزریق شده وسپس چندسوراخ کوچک در پوست ایجاد میشود و با لوله های مخصوص , چربی و بافتهای خرد شده....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد
بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد

این لیزر با سوزاندن کانال های ظریف و کم عمق در حد میکرون در لایه های پوست ایجاد می کند که پس از آن پوست خود را باز سازی می کند بطوری که کلاژن سازی موثری انجام می شود و رنگدانه های غیر عادی پوست کمتر می شود .هم اکنون در سیمرغ
 

سایر مطالب چیدمان
خدمات زیبایی مدرن و سنتی
پیشنهاد سیمرغ