|  کاربران آنلاین: 6644 نفر

نام گروه: چیدمان فضاها      تعداد بازدید: 14476

ایده هایی برای زیباتر کردن ورودی خانه تان در پاییز

ایده هایی برای زیباتر کردن ورودی خانه تان در پاییز
ساقه های ذرت را پشت یک صندلی قدیمی بایستانید تا بافت پاییزی به ورودی خانۀ خود بیفزایید. صندلی را با یک لحاف قدیمی، کدو تنبل های کوچک، و اقلام پاییزی دیگر تزئین کنید.


از این ایده های دکوراسیون زیبا در پاییز استفاده کنید تا سبک خیره کننده ای به ایوان خانۀ خود بیفزایید. با استفاده از گیاه های بالارونده و تاج های گل برای نمایش ایوان خانه، حتماً می توانید پاییز الهام بخش و زیبائی در ورودی خانۀ خود بیابید.

ورودی الهام بخش پاییز
اجازه دهید عناصر طبیعی پاییز در دکوراسیون ورودی خانۀ شما الهام بخش فصل باشند. ته سبدهای برداشت انگور را روزنامه قرار دهید و آنها را از سیب های تازه پر کنید. ساقه های ذرت خشک شده را به دیرک های ایوان با سیم های پنهان شده زیر پارچه های کنفی بچسبانید. سپس از ذرت هندی، گیاه های بالارونده، چنگک های انگور، و چنگال برای اضافه کردن به تم برداشت، استفاده کنید.

 

ورودی پاییزی با فانوس های کاغذی
از فانوس های نارنجی کاغذی به عنوان روشی آسان و ارزان برای دکور ورودی خانه در پاییز استفاده کنید. برای ایجاد دوبارۀ این منظره، فانوس های کوچکتر را با استفاده از نخ های به رنگ روشن در سایه های نارنجی متنوعی به دیرک های بامبو بچسبانید. دیرک ها را در هر سمت در گلدان قرار دهید. این کار را با اضافه کردن تقارن به بته های کدو که زیر گلدان های مرتفع انباشته شده اند در سایزهای مختلف ادامه دهید. این منظره را با فانوس کاغذی نارنجی رنگ بزرگی که از مرکز در ورودی آویزان است، شایستۀ تحسین نمائید.

 

تاج گل پاییزی طبیعی
از رنگ های مات و عناصر طبیعی برای تزئین ورودی خود، با یک منظرۀ کلاسیک و آسان استفاده کنید. در ورودی خود را با یک تاج گل ماگنولیای مربع شکل که از فروشگاه خریده اید مطابق مد بیارائید و با شاخه های کوچک، غلاف، دانه ها، توت، گندم، و برگ که با استفاده از سیم به تاج گل وصل شده اند تزئین کنید.

 


تاج گل تزئینی طبیعی
با یک تاج گل تزئینی طبیعی به ورودی خانۀ خود اهمیت زیادی بدهید. از تخته های چوب سرو دو اینچی، پشت یک تختۀ چندلا، و توری سیمی یک حرف درست کنید. با اسپری رنگ، یک رنگ مشخص به آن حرف اسپری کنید. سپس آن را از خزه های شاداب پر کنید. به پشت آن حرف چیزهای قلاب مانند اضافه کنید تا به آسانی آن را بردارید، تمیز کنید، و گیاه های جدید اضافه کنید. 

 


درب ورودی پاییزی با تاج گل و بنر
این تزئینات کاملاً طبیعی درب ورودی پاییز را با عناصری که به هم چسباندن آنها آسان است جشن می گیرند. برای یک تاج گل پاییزی مد روز، ذرت هندی مینیاتوری، خزۀ سبزرنگ، و برگ های درخت بلوط را به یک تنه درخت توخالی (یک پایۀ شاخۀ گرد جایگزین مناسبی است) با استفاده از چسب یا سیم بچسبانید.
برای ساخت بنر پاییزی، حروف را روی یک جاکارتی نارنجی با استفاده از گلدان های بذر افرا، شاخه های کوچک، کلاه بلوط، و نی های خشک شده با چسب صنایع دستی بچسبانید. دو سوراخ بالای هر مربع نارنجی را پانچ کنید و یک ریسمان چند لا از سوراخ های بگذرانید. سپس ریسمان ها را از دو طرف گره بزنید و بنر را از میخ های کوچک آویزان کنید.

 

راه ورود پاییزی ساده
پیچیدگی را کنار بگذارید ... طرح های ساده در پاییز می درخشند. یک تاج گل چمنی پوشیده از پر، یک کدو تنبل نارنجی کم رنگ روی یک صندلی، و گلدان زیبایی از گل های داودی کافی است تا به ایوان شما چشم انداز فصل برداشت را بدهد.

 

ایوان با حروف تزئینی و گل های داودی
هیچ چیز مثل کلکسیون های زرق و برق دار از گل های داودی از پاییز نمی گوید. آنها را در گلدان هایی با رنگ روشن گذاشته و روی هر پله قرار دهید. برای آن که فردیت بیشتری به در ورودی بدهید، از چسب چوب استفاده کنید تا میخ پرچ های چوب بریده را به حروف تزئینی تختۀ سه لا بچسبانید. یک اسپری پلی یورتن شفاف تزئینات نهائی را از عناصر خارجی حفظ می کند.

 

نمایش فصل برداشت
ساقه های ذرت را پشت یک صندلی قدیمی بایستانید تا بافت پاییزی به ورودی خانۀ خود بیفزایید. صندلی را با یک لحاف قدیمی، کدو تنبل های کوچک، و اقلام پاییزی دیگر تزئین کنید. یک تاج گل سه بعدی ( که از یک مغازۀ صنایع دستی خریداری شده )، مجموعه ای از گیاه های بالاروندۀ پاییزی را نگاه می دارد. 
 


گلدان پاییزی تزئینی
این چیدمان عالی آزاد و خلاقانه است... و نیازی به آراستن زیاد ندارد. داخل یک گلدان پلاستیکی، توده ای از قطعات فوم گل پلاستیکی برش یافته درست کنید. آن را با خزۀ اسپانیایی ( که می توانید از فروشگاه صنایع دستی تهیه کنید ) بپوشانید، در حالی که خزه ها را با میخ سبز در جای خود نگاه می دارید. گردنبندی از کنف اطراف گلدان درست کنید و چیدمان خود را با برگ های هنری، انواع توت، فانوس های چینی، لوتوس خشک شده، و دیگر چیزهای محبوب پاییزی که در بخش گل فروشی فروشگاه صنایع دستی یافت می شود کامل کنید. میخ های سبز کمک می کنند همه چیز را در جای خود قرار دهید.

نکتۀ ویرایشگر :
اگر انتظار باریدن باران را دارید، چیدمان خود را داخل منزل نگاه دارید. بهترین کارکرد این چیدمان در ایوان مسقف است.


 


ورودی پرشاخ و برگ
عاشق عناصر پاییزی طبیعی باشید، مثل گیاه های بالارونده، اکالیفا، و برگ ها. این نمایش شامل همۀ آنها است. ترکیب عناصر پاییزی پله ها را پر می کند، در حالی که گیاه های بالاروندۀ مصنوعی با سایز بزرگ با لبخندی حک شده به مهمانان خوشامد می گویند. چیدمان پاییزی گلدانی
یک گلدان حلبی با سایز بزرگ راه کاملی برای نمایش چیدمان گل های پاییزی شما است، و یک طراحی استنسیل رنگارنگ آن را برای شما بی نظیر می کند. این کاشت آماده در ایوان شامل سرچشمه چمن بنفش، گل کلم پیچ، زنگ های مرجانی و آفتاب گردان می باشد.

 

تاج گل برگ پاییزی
برگ های هنری و انواع توت ها اطمینان می دهند که تلاش شما برای ساخت تاج صنایع دستی تا چند سال باقی خواهد ماند. برای ساخت آن، یک تاج گل فوم را با خزه اسپانیایی بپوشانید. همانطور که تاج گل را در یک دایره می سازید رنگ های برگ را جایگزین کنید. برای نگاه داشتن برگ ها در جای خود از میخ های سبز استفاده کنید. در آخر فلفل ها را با میخ بچسبانید.

 

ایوان رنگارنگ پاییزی
طرحی رنگی از فصل با مواد پاییزی زیبا و ارزان بگیرید. با درست کردن دو ظرف رنگی ساندویچ، بین دو قطعه چوب، میز ساده ای درست کنید. ما به تختۀ زیرین چرخ اضافه کردیم تا آن را قابل حرکت سازیم.

 

دسته گل تزئینی روی در
طراوت فصلی در این سبد گل آویزان ناشی از تازگی گل ادریس و چای است. خیلی ساده یک قلاب تزئینی را به در خود بچسبانید و یک دسته گل آنتیک را که از آب و شکوفه های پاییزی پر شده است آویزان کنید. این نمایش پاییزی برای چند روز تازه می ماند که برای جمع آوری بزرگ پاییزی شما و خوشامدگویی به مهمانان پاییزی ناخوانده کافی است.

 

چنگال باغ انگور با پوستۀ ذرت
با آویزان کردن یک چنگک قدیمی روی در پاییزی خود، به یک محصول انگور زندگی تازه بدهید. پوسته های خشک شدۀ ذرت روی شاخه های چنگک را با سیم ببندید که اگر خواستید بعداً آن را جدا کنید. از دو سرمیخ برای آویزان کردن چنگال روی در خود استفاده کنید.

نکتۀ ویرایشگر :
میخ های اضافه یا سیم را اضافه کنید تا اطمینان یابید که اگر چنگال را روی دری که مرتباً استفاده می شود قرار می دهید، بسیار امن است.

 

 
  


داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم
با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم

نكته مهمی كه افراد مبتلا به اضافه وزن در روند درمانی باید مدنظر قرار دهند این است كه نباید تعجیل بیش از حد در روند كاهش وزن داشته باشند زیرا اولا كاهش وزن بوسیله طب سوزنی با كمک خود بدن و هوشمند كردن بدن وایجاد سلامتی در ارگانهای بدن ایجاد می گردد...

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار
کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار

روش طب سوزنی مورد توجه دانشمندان کشور های مختلف قرار گرفته است و به عنوان روشی سالم برای کاهش وزن و حذف چربی های موضعی با بیشترین تاثیر و خصوصا برای درمان چاقی ناشی از اختلال عملکرد غدد تیروئید و هیپوفیز و ... شناخته شده است....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب
جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب

لیفتینگ و برطرف کردن افتادگی پوست صورت،گونه گذاری طبیعی صورت،برطرف کردن چین و چروک صورت، خط عمیق اخم پیشانی و لبخند و خط دور لب،بزرگ کردن لب،جوش یا آکنه ی و جای آن ، تیرگی و گودی زیر چشم و پف زیر چشم، منافذ باز پوست،لک های صورت، غبغبهم اکنون در سیمرغ
 

سایر مطالب چیدمانسینما و موسیقی   
موسیقی-تصاویر خواننده زنی که مجوز گرفت !!
تصاویر خواننده زنی که مجوز گرفت !!

بعد از گذشت سال ها، شاهد اتفاق بزرگی در عرصه هنر و موسیقی هستیم.
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی-ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند
ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند

زمانیكه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زاید از جمله اسیدلاكتیك می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود.خدمات زیبایی مدرن و سنتی
خدمات زيبايي مدرن و سنتي-کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار
کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار

روش کاهش وزن به وسیله طب سوزنی و کت گوت برای انواع چاقی و خصوصا برای کسانی که اندامی متناسب و کشیده می خواهند و نیز باستی چربی های موضعی مثل باسن، ران پا،شکم و پهلو و سینه ها از بین برود، بسیار موثر است.

پیشنهاد سیمرغ