|  کاربران آنلاین: 6849 نفر

نام گروه: چیدمان فضاها      تعداد بازدید: 35670

چگونه یک کمد برای وسایل بازی بچه ها ایجاد کنیم؟

چگونه یک کمد برای وسایل بازی بچه ها ایجاد کنیم؟
کمد بچه‌های معمولا همیشه احتیاج به تمیز کردن دارد . کمد آنها همیشه ریخت و پاش است ، جوراب‌های ، کفش‌های شان هر روز در یک جای کمد است .

 
 
کمد بچه‌های معمولا همیشه احتیاج به تمیز کردن دارد . کمد آنها همیشه ریخت و پاش است ، جوراب‌های ، کفش‌های شان هر روز در یک جای کمد است . لباس‌هایی را که پوشیده اند و کثیف می‌باشد را در ماشین لباس شویی نمی‌گذارند ، باز هم بعد از لباس عوص کردن آنها را در کمدشان می‌گذارند . به همین دلیل مادران برای تمیز کردن کمد بچه‌های همیشه مشکل دارند و از بی سلیقگی بچه‌های شکایت دارند .
 
آویز پارچه ای هوشمندانه:
شما می‌توانید کمد بچه‌های را  مانند کمدی که در شکل زیر آورده شده است درست کنید
 
این ترتیب کمد و ستون‌هایی را که به درب کمد آویخته اید کمک بسیاری به شما می‌کنید به بچه‌های بگویید هر یک از این ستون‌های مخصوص کاری می‌باشد مثلا یکی از ستون‌های را برای جوراب‌های شان قرار دهید ، ستون دیگر را برای لباس زیر شان ، ستون دیگر را برای کلاه‌های که بر سرشان می‌گذارند ، و همین طور می‌توان ستون‌های را تقسیم کنید ، وسایل یا پوشاک‌های  مختلفی را در آنها قرار دهید .
 
2-کمد بسازید: 
اگر مکانی را که برای کمد فرزندتان می‌خواهید  اختصاص دهید کوچک می‌باشد توصیه می‌شود از کمدی که در شکل زیر آورده شده است و شرایط آن را برایتان توضیح می‌دهیم :
 
مانند شکل زیر یک پرده ی نیز در جلوی آن نصب کنید تا دیده نشود در عین این که داخل کمدتان کاملا زیبا می‌باشد ، هم از فضای جاری بهترین استفاده را کرده اید و هم این که کمد زیبایی را برای فرزندتان درست کرده اید .
شما می‌توانید در این ناحیه ی قفسه‌های را با چوب درست کنید و در این مکان قرار دهید تا بچه ی شما بتواند به راحتی وسایلبش را داخل آن قرار دهد و همین طور می‌توانید قسمتی را برای او اختصاص دهید که لباس‌هایش را به چوب لباسی  آویزان کند .
 
3-یک کمد هوشمندانه قابل جابجایی:
اگر شما منزلتان دارای کمد دیواری‌های بسیاری است و یک یا دو تا از این کمد دیواری‌های را نیاز ندارید می‌توانید از این کمد دیواری‌های استقاده کنید و تغییر کاربری دهید تا مانند شکل زیر یک کمد زیبا برای فرزندتان بسازید تنها با جا به جا کردن حای قفسه‌های و همین طور با استفاده از رنگ‌های شادی که آنها را به کار می‌برید می‌توانید یک کمد کاملا زیبا را برای فرزندتان برقرار کنید زیرا با رنگ‌های شادی که به کار می‌برید باعث می‌شود فرزندتان از این کمد استقبال بیشتری را انجام دهد بخصوص این که رنگی را استفاده کنید که او دوست دارد مسلما شادی و حوشحالی فرزندتان دو چندان حواهد شد . 
 

4-کاربری جدید برای کمدهایی با یک در:
گاهی نیز پیش می‌آید که در منزل تان شما یک کمد دیواری تک در یک گوشه از منزل تان دارید و نمی دانید چگونه از آن استفاده کنید ، ما برای شما راه حلی داریم :
در این کمدهای تک شما می‌توانید کاری مانند شکل زیر را پیاده سازید ، شما می‌توانید از قفسه‌های آماده ای که در شکل زیر آمده است استفاده کنید و به درب کمد آویزان شده است استفاده نمایید ، برای مثال شما می‌توانید کفش‌های تان را در این قسمت قرار دهید زیرا معمولا کفش‌های در کمد جا و فضای زیادی را اشغال می‌کنند و خاتم‌های از این موضوع شکایت دارند ،  البته توصیه می‌شود که این قسمت را زیاد سنگین نکنید ، زیرا اگر زیادی سنگین شود باعث سقط مداوم وسایلی می‌شود که به این ناحیه ی آویخته اید .

تهیه و ترجمه:گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ
 
مطالب پیشنهادی:
 


داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم
با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم

نكته مهمی كه افراد مبتلا به اضافه وزن در روند درمانی باید مدنظر قرار دهند این است كه نباید تعجیل بیش از حد در روند كاهش وزن داشته باشند زیرا اولا كاهش وزن بوسیله طب سوزنی با كمک خود بدن و هوشمند كردن بدن وایجاد سلامتی در ارگانهای بدن ایجاد می گردد...

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار
کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار

روش طب سوزنی مورد توجه دانشمندان کشور های مختلف قرار گرفته است و به عنوان روشی سالم برای کاهش وزن و حذف چربی های موضعی با بیشترین تاثیر و خصوصا برای درمان چاقی ناشی از اختلال عملکرد غدد تیروئید و هیپوفیز و ... شناخته شده است....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب
جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب

لیفتینگ و برطرف کردن افتادگی پوست صورت،گونه گذاری طبیعی صورت،برطرف کردن چین و چروک صورت، خط عمیق اخم پیشانی و لبخند و خط دور لب،بزرگ کردن لب،جوش یا آکنه ی و جای آن ، تیرگی و گودی زیر چشم و پف زیر چشم، منافذ باز پوست،لک های صورت، غبغبهم اکنون در سیمرغ
 

سایر مطالب چیدمانسینما و موسیقی   پیشنهادی برای سلامت و زیبایی
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی-ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند
ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند

زمانیكه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زاید از جمله اسیدلاكتیك می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود.خدمات زیبایی مدرن و سنتی
خدمات زيبايي مدرن و سنتي-کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار
کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار

روش کاهش وزن به وسیله طب سوزنی و کت گوت برای انواع چاقی و خصوصا برای کسانی که اندامی متناسب و کشیده می خواهند و نیز باستی چربی های موضعی مثل باسن، ران پا،شکم و پهلو و سینه ها از بین برود، بسیار موثر است.

پیشنهاد سیمرغ