|  کاربران آنلاین: 5844 نفر

نام گروه: سرویس ها      تعداد بازدید: 24197

قدم به قدم تا شیک کردن حمام منزل!

قدم به قدم تا شیک کردن حمام منزل!
در اين مطلب هزينه های تعمير حمام كه شامل رنگ ها ، كمد ها پنجره و... توسط 3 طراح بيان شده است كه در بهبود خانه به شما كمك می‌كند.

 

در این مطلب هزینه‌های تعمیر حمام كه شامل رنگ‌ها ، كمد‌ها پنجره و... توسط 3 طراح بیان شده است كه در بهبود خانه به شما كمك می‌كند.
 
* كار‌های آبی

تزیین می‌تواند در هر جایی صورت گیرد، برای كتی لپورت رنگ‌ها در سراسر حمام از قبیل كف ، دیوار‌ها و وان هماهنگی دارد. و با رنگ سفید به طرزی هنرمندانه روی دیوار‌ها   لوازم ، تزیین شده است. حمام كتی بسیار شیك و به روز است و فقط با 1635 دلار درست شده است.
 

* اهمیت به تازگی

اهمیت به رنگ‌ها در كف زمین بسیار مهم است. كتی حمام خود را با كاشی‌های گران، نقاشی‌های آب نیكل روی شیرهای آب، دستمال كاغذی‌های حلقوی و آینه مدرن اما برگرفته از حمام‌های روستایی تزیین كرده است.استفاده از مواد دارویی سنتی در قفسه در دوره ی معاصر برای حمام بسیار زیباست.
 
 
* تاثیرات شخصی

كتی برای نمایش وسایل سنتی خود قفسه‌های كم عمق و تو كار طراحی كرده است.او حاشیه‌های قفسه‌های خود را با رنگ مشكی تزیین كرده است. همچنین او برای بهتر شدن این ناحیه یك طرح ساده داده است، او دیوار را با رنگ مشكی پوشانده و با پلاستیك‌های رنگارنگ تزیین كرده است.

 
* دقت به جزییات

با سخت ابزار‌های جدید میزان ترشحات دستشویی به كف زمین كم شده است.كتی و شوهرش برای خرید سخت ابزار‌های دستشویی به فروشگاه بزرگ اصلاح خانه می‌روند. 
 
 
* كمد مركزی

كتی معتقد است برای انتخاب یك كمد در حمام موفق بوده است. او یك كمد وسایل شخصی سفید با دستگیره‌های مشكی در بالای دستشویی قرار داده  و با عكس‌های كاغذی روی آن را تزیین كرده است. برای جلو گیری از نمناك شدن عكس‌ها از چسب بر روی آن‌ها استفاده كرده است.
 

* دیوار حیرت انگیز

كتی با دست روی دیوار درست بالای جا حوله ای طرح‌هایی كشیده است و روی آن را با چوب‌های سفید رنگ كه به شكل قاب در آمده پوشانده است به طوری كه در پشت قاب شاخه‌های پر برگی دیده می‌شود كه شما با دیدن آن حیرت زده می‌شوید.
 
 
* طراحی زیبا

كارین ادوارد،دکوراتور معروف حمام‌ها را ویرایش می‌كند. او با گرفتن مقدار ناچیزی حمام‌های دهه ی 1950 را به طرز ماهرانه ای به روز می‌كند. او به نكات عادی از قبیل كاغذ دیواری‌ها اهمیت زیادی می‌دهد. او فقط با 1650 دلار به هدف خود برای طراحی می‌رسد.
 
 
* روی قفسه‌ها

نگه داری وسایل در یك حمام كوچك ضروری است، كارین برای این كار از روش‌های مركب استفاده می‌كند. قفسه‌های كم عمق و باریك متحرك كه با شیشه طبقه بندی شده است، راه حل خوبی است چون برای فضا‌های كوچك بسیار مناسب است.
نوعی ویرایش: چوب‌های چوب‌های كناره قفسه را با رنگ‌های تیره رنگ كنید، چون هم آسان است و هم فضای موجود در قفسه عمیق تر به نظر می‌رسد.
 

*ساده و ماهرانه
در توالت‌های دهه ی 1950 اصل بر این بود كه توالت‌ها را در یك محل دنج قرار می‌دادند. كارین در یك محل كوچك جای دستمال كاغذی و تزیینات ساده دیواری را به آن اضافه كرده است. قرار دادن قفسه‌های كشو دار و تزیینات زیاد در چنین مكانی آن را به هم رخته نشان می‌دهد.
 
 
* قرار دادن اجسام فریبنده

قبل از نو سازی حمام‌ها باید به این نكته توجه كرد كه وان حمام باید در یك محل تو رفتگی باشد. كارین با 175 دلار وان را طوری بازسازی می‌كند كه مانند یك حمام مدرن به نظر برسد. وان حمام از جنس چینی سفید است و در پشت یك پرده ناپدید شده است. دوش نیز به رنگ كرم و با شكل هندسی مدرن است.
 
 
* لمس رنگ‌ها

لبه‌های چین دار روی یك نیم پرده و ایجاد نوك تیز در پایین آن و طرح‌های علف و چمن روی آن بسیار زیباست. وجود رنگ مبهم سبز و آبی روی پارچه محیط حمام را لطیف می‌كند.
 

* سبز روشن

كیت ما لو طراح و گرافیست حمام و آشپزخانه است او حمام‌های دهه ی 1980را به حمام‌های مدرن تغییر می‌دهد.اولین مرحله برای طرح 2070 دلاری او  ایجاد رنگ یك دست برای دیوار‌ها است.
 
 
* نگاه به كوچك تر‌ها

یك قفسه متحرك در بالای توالت جلوه و زیبایی به محیط می‌دهد. این بخش‌ها شیك هستند، كیت برای كم شدن هزینه‌ها برای قفسه‌ها از چوب‌های تیره كاج استفاده می‌كند. و با یك هنر ساده سلیقه خود را روی دیوار‌ها قرار می‌دهد. كیت یك عكس را از كامپیوترش چاپ كرده و برای آن یك قاب حصیری ساخته و آن را روی دیوار می‌زند.
 

* شیوه ی جدید

در این طرح ، طراح با توجه به بودجه محلی را برای قفسه دارو در نظر گرفته است و او یك آینه بزرگ بالای دستشویی به دلیل عادت دیدن قرار داده است.
عادت به دیدن: قرار دادن آینه در بالای دستشویی  علاوه بر دیدن باعث بزرگ به نظر رسیدن و همچنین بازتاب نور و رنگ‌ها تاثیر زیادی دارد.
 

* مخلوط و هماهنگ
 

كیت در حمام خود 2 نوع هماهنگی را بین رنگ‌های پارچه‌ها و دیوار‌ها ایجاد كرده است. او و شوهرش كاشی‌ها را با كاشی‌های سبز شیشه ای متناسب با رنگ دیوار‌ها تغییر داده اند.
 
 
* كمد مركزی

ساختن كمد برای همه ی حمام‌ها ضروری است، كیت در محیط، كمد‌هایی دراز و باریك می‌سازد. سبد و صندوق برای جلو گیری از  هم ریختگی در كمد مفید است. نقاشی روی چهار چوب سبد و قفسه‌های سفید با دیوار‌های سبز هماهنگی دارد.
 


داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      محصولات ویژه لوتوس هزاره 
رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-بهترین و بی ضرر ترین محصولات لاغری در 10 سال گذشته
بهترین و بی ضرر ترین محصولات لاغری در 10 سال گذشته

پدیده ای شگفت انگیز که شما با استفاده از آن ابتدا از کاهش سایزتان تعجب خواهید کرد تا از کاهش وزنتان....

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-اگر به دنبال هدیه مناسب برای دوستان و عزیزان خود می گردید کلیک کنید..
اگر به دنبال هدیه مناسب برای دوستان و عزیزان خود می گردید کلیک کنید..

بهترین محصولات آرایشی-خانگی-ورزشی و کادویی با تخفیف ویژه...

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-رفع ريزش قطعى مو
درمان قطعی ریزش موها و همچنین رویش مجدد

بهترین محصول آمریکایی برای رویش مجدد موها،توصیه شده توسط پزشکان و دارو سازان...

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-فقط در 45 روز بینی خود را به بهترین فرم درآورید..
فقط در 45 روز بینی خود را به بهترین فرم درآورید..

با اين محصول در كمتر از دو ماه بينى خود را خوش فرم كنيد،محصولى از اسپانیا،با این محصول بینی گوشتی خود را کوچک نمایید..

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-چگونه در 45 روز صورت خود را چاق کنیم(بهترین جایگزین ژل و بوتاکس)
چگونه در 45 روز صورت خود را چاق کنیم(بهترین جایگزین ژل و بوتاکس)

اگر می خواهید صورت زیبایی داشته باشید کلیک کنید.

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-چگونه بدون رژیم و ورزش وزن کم کنیم و چربی بسوزانیم؟؟
چگونه بدون رژیم و ورزش وزن کم کنیم و چربی بسوزانیم؟؟

راحت ترین و سرع ترین روش برای لاغر شدن را با ما تجربه کنید.      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-توزیع مناسب چربی در سینه ها و باسن،تعادل وزن،جلوگیری از چاقی،دفع چربی،کالری و قند اضافی با گیاهان خاص
توزیع مناسب چربی در سینه ها و باسن،تعادل وزن،جلوگیری از چاقی،دفع چربی،کالری و قند اضافی با گیاهان خاص

یکی از تاثیرات این گیاه، تقویت قوام عضلات است و کمک می کند موزون تر و باریک اندام تر به نظر برسید و روزانه کالری بیشتری بسوزانید.....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی
جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی

در این روش مایع مخصوصی (محلول تاموسنت) به داخل بافت تزریق شده وسپس چندسوراخ کوچک در پوست ایجاد میشود و با لوله های مخصوص , چربی و بافتهای خرد شده....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد
بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد

این لیزر با سوزاندن کانال های ظریف و کم عمق در حد میکرون در لایه های پوست ایجاد می کند که پس از آن پوست خود را باز سازی می کند بطوری که کلاژن سازی موثری انجام می شود و رنگدانه های غیر عادی پوست کمتر می شود .هم اکنون در سیمرغ
 

سایر مطالب چیدمان
خدمات زیبایی مدرن و سنتی
پیشنهاد سیمرغ