|  کاربران آنلاین: 1509 نفر

نام گروه: نشیمن و پذیرایی      تعداد بازدید: 10311

3 مرحله برای ساخت یك اتاق نشیمن شیک و راحت!

3 مرحله برای ساخت یك اتاق نشیمن شیک و راحت!
اتاق راحتی نامی غلط برای این این فضای پیچیده است شما می‌توانید با انجام این 3 مرحله یك اتاق راحتی گرم و خوب ایجاد كنید


اتاق راحتی نامی غلط برای این این فضای پیچیده است شما می‌توانید با انجام این 3 مرحله یك اتاق راحتی گرم و خوب ایجاد كنید.
 
مرحله 1 : رنگ اتاق راحتی
این اتاق راحتی فضای زیادی برای راه رفتن ، پنجره‌های بزرگ و دراز رو به جنوب و كف پوش‌های چوبی دارد. تابش آفتاب به رنگ‌ها ، لوازم و صندلی‌های راحتی با نیم رخ خمیده بسیار عالی است، روكش‌ها یی كه جنس چروك ونا مرتب دارند برای رو مبلی زیبا است. میز پیشدستی سیاه و بزرگ در جلوی صندلی برای این مكان فكر خوبی است.

 
صندلی‌های شیك در طرح اتاق بزرگمان جا‌های خوبی قرار می‌گیرند. وجود پرده ی كرم رنگ و و میز كناره ی قهوه ای صندلی بسیار هم خوانی دارند. قالیچه در كف زمین وجود دارد اما رنگ تیره آن باعث شده كه به چشم نیاید. پنجره یك عامل اساسی در این اتاق راحتی است؛ در آن جا 11 پنجره وجود دارد كه در كنترل نور بسیار مهم است.
 
 
 
مرحله 2 : فراهم كردن آن مكان
صندلی‌های راحتی با روكش‌های گل دار در آن جا بسیار زیباست. و نمی‌شود در بین آن‌ها تصمیم گرفت. در بعضی مواقع می‌توانید هر دوی آن‌ها را انتخاب كنید. برای رو مبل كردن باید قیمت و سازگاری با وسایل مجاور خود را در نظر داشت. وجود صندلی‌های آبی و سبز به اتاق رنگ تازه ای می‌دهد.
 

 
تركیب رنگ
رنگ فرش در كف اتاق نشیمن بسیار مهم است. فرش‌های گرد و ریش ریش بافته شده جذابیت بیشتری به كف اتاق می‌دهد. بالش‌ها با بافت‌های گوناگون به خصوص رنگ زرد در اتاق قرار می‌دهیم. پارچه‌های تیره در چوب بلوط با نقاشی‌های با رنگ سفید بسیار جلوه می‌كند. رنگ دیوار‌ها نیز رنگ زرد كم رنگ است.
 

 
مرحله 3: راحتی
این اتاق راحتی كاملا بی عیب ساخته شده است، و در آن تابش نور خورشید نیز در نظر گرفته شده است. رنگ‌های تیره در تابش نور هیچ اثری ندارند. رنگ‌ها ، پارچه‌ها و الگو‌ها در تركیب با یكدیگر و به كار بردن سلیقه‌های شخصی نتیجه ای بسیار جالبی می‌دهند. همچنین میز پیش دستی كه با رنگ روغنی رنگ شده و فرش شطرنجی روی زمین بسیار زیباست.
 

 
دستكاری
تزیینات لبه ی دیوار كه به وسیله قاب عكس‌هایی كه در آن از پارچه‌های ابریشمی به كار رفته و نور را به شكل خاصی بازتاب می‌كند در فضا بسیار زیبا و متفاوت است.

 
لوازم مناسب
شیشه برگردانده شده روی میز بازتابش نور خورشید را بهتر  و زیبا تر می‌كند. و با این گونه وسایل تزیین اتاق بسیار جذاب می‌شود.

 
رویه‌های صندلی
به وجود آوردن رنگ‌های تازه در روكش‌های صندلی‌ها بسیار تاثیر گذار است. و قرار دادن بالش‌ها روی آن بسیار جذاب است. 
 
تهیه و ترجمه:گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ
 
مطالب پیشنهادی:
 


داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqusسایر مطالب چیدمان


پیشنهادی برای سلامت و زیبایی
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی-اکنون ردیف کردن و سفید شدن دندان ها،اصلاح خط لبخند و لثه با لیزر دندانپزشکی در کمترین زمان
اکنون ردیف کردن و سفید شدن دندان ها،اصلاح خط لبخند و لثه با لیزر دندانپزشکی در کمترین زمان

برای زیبا شدن حالت صورت و تعویض نوع لبخند،سلامتی محیط دهان و دندان،برای ارتباط بهتر با دوستان و همسران خود...خدمات زیبایی مدرن و سنتی
پیشنهاد سیمرغ