|  کاربران آنلاین: 6848 نفر

نام گروه: نشیمن و پذیرایی      تعداد بازدید: 19255

نحوه دکورکردن خانه ای با ترکیب طرح های مختلف توسط یک دکوراتور

نحوه دکورکردن خانه ای با ترکیب طرح های مختلف توسط یک دکوراتور
کتی ترکیبی از رنگ های مشکی ، سفید و خاکی را انتخاب کرد که کارایی خوبی در خانه داشتند . سپس او نزد دوست طراح داخلی خود به نام کریستین لوتز رفت تا از او در تزئین نمای کلی خانه کمک بگیرد.


در شمال میشیگان ، خانه ای وجود دارد که بیشترین رنگ سیاه ، سفید و طرح قهوه ای روشن را با ترکیب و هماهنگی طرح ها در آن ایجاد کرده اند.


بیش از یک سال طول کشید تا رویای کتی و برد اسپنسکی برای ساخت خانه ای در کرانه های خلیج بزرگ میشیگان به حقیقت بپیوندد. کتی می گوید : " ما نمایی می خواستیم که تک باشد . پنجره های گرد شیروانی یکی از قسمتهای مورد علاقه ی ماست . " در داخل خانه آنها به دنبال دکوری بودند که جالب بوده و کارایی خوبی داشته باشد و نمای خلیج را به بهترین شکل نشان دهد . کتی ترکیبی از رنگ های مشکی ، سفید و خاکی را انتخاب کرد که کارایی خوبی در خانه داشتند . سپس او نزد دوست طراح داخلی خود به نام کریستین لوتز رفت تا از او در تزئین نمای کلی خانه کمک بگیرد.
 

شاهکار ترکیب و هماهنگی
خانه ای با ترکیب طرحها و رنگها
کتی در طرح رنگ داخلی خانه دچار مشکل شده بود تا اینکه یواشکی نگاهی به داخل کمد لباسهایش انداخت ،" من لباسهای مشکی زیادی می پوشم و سفید ، رنگ بسیار عالی ای برای جفت کردن با آن است . " او می گوید : دیوارهای خاکی و زرد و طرح صورتی ، ترکیب فوق العاده ی رنگ ها را کامل کردند . در اتاق نشیمن ، کتی از پارچه سفید قدیمی ای که در خانه داشتند برای کاناپه و دیگر صندلی های راحتی رومبلی درست کرد . سپس پرده های پنجره ، کوسن ها و لوازم فرعی دیگری با طرح سفید و مشکی به آن اضافه کرد.
 

طرح سنتی با یک تغییر
خانه ای با ترکیب طرحها و رنگها
صاحب خانه ، کتی اسپنسکی می گوید : " من می خواستم اتاقها را با استفاده از الگوهایی که همپوشانی دارند به هم مرتبط بسازم . حتی اگر الگوها متفاوت باشند با هم طرح واقعاً خوبی را به وجود می آورند . " پارچه ی نقش دار بزرگ روی پنجره تغییر جالبی را به طرح قبلی می افزاید . یک والان از جنس کرباس ، جذابیت خاصی به طرح پارچه می دهد .
 

جلوه دادن به طرح ها
خانه ای با ترکیب طرحها و رنگها
به کار بردن بالش و کوسن ، روش بسیار خوبی برای رنگ ورو بخشیدن به اتاق نشیمن است . کتی با استفاده از طرح های سنتی در الگوهای زنده ی امروزی ، طرح سنتی و نوین را باهم ترکیب کرد. حرف اول فامیلی خود را روی یکی از بالش ها  گلدوزی کرد .

نکته ی اصلاحی : هنگامیکه طرح ها را با همان ترکیب رنگ ، ترکیب می کنید ، از طرح های مختلف استفاده کنید . این کارجذابیت بیشتری به ترکیب می دهد . در اینجا پارچه بته جقه ای گلدار و محکم ، ترکیب اسپرتی را برای اتاق نشیمن ایجاد می کند .
 

رنگ ها
خانه ای با ترکیب طرحها و رنگها
این طرح در مقابل دیوارهای خاکی رنگ ، تأثیر گذار است . بالای شومینه سه آئینه به سایزهای مختلف نمای زیبا و سنتی ای به اتاق می دهد و فضای اتاق را مطبوع تر می سازد . کریستین لوتز ، طراح داخلی خانه می گوید : " برای اسکلت خانه از رنگ های طبیعی استفاده کنید سپس با رنگ و لوازم جانبی مدرن آن را بپوشانید . " بالشهای زرد رنگ و گلهای ارغوانی ، رنگ آمیزی این اتاق را تکمیل می کنند . در منطقه ی خودتان از یک پیمان کار پاسیو یا تزئینات از قبل برآورد قیمت کنید .
 

هنری آسان روی دیوار
خانه ای با ترکیب طرحها و رنگها
یک گالری از عکس های خانوادگی در هال ، علایق و شخصیت خانواده را می تواند نشان دهد . کاناپه ، فضای جذابی را ایجاد می کند در حالیکه ترکیب بالشها ، رنگ و راحتی خاصی را نیز به آن می افزاید . به تصویر نگاه کنید ، این تصویر را می توانید با قرار دادن آلبوم تزئینی بریده جراید یا کاغذ دیواری پشت عکس ها ایجاد کنید . برای اینکه همه چیز به هم بیاید از قاب و عکس های سیاه و سفید استفاده کنید .
 

اضافه کردن سبک خصوصی
خانه ای با ترکیب طرحها و رنگها
با رنگ هایی مثل سیاه و سفید به راحتی می توان فضایی رسمی به وجود آورد . اما صاحب این خانه کتی اسپنسکی با لوزم جانبی ای که انتظار نمی رفت مانند قالیچه طرح گورخری فضایی متضاد ایجاد کرد . برای خصوصی تر کردن اتاق غذاخوری و نگه داشتن بودجه بیشتر ، کتی و طراح او کریستین لوتز دستی به سرو روی لوازم جزئی کشیدند و با کمی تغییر ، فضای بی نظیری ایجاد کردند . برای لوستر ، حباب های جدید و شیکی گذاشتند و رویه ی صندلی ها را عوض کردند و یک رویه ی گلدار مدرن روی آن ها کشیدند . در منطقه ی خودتان از یک پیمان کار پاسیو یا تزئینات از قبل برآورد قیمت کنید .
 

حروف اول به عنوان طرح
خانه ای با ترکیب طرحها و رنگها
حرف اس به عنوان یک طرح زیبا روی پارچه ی کتانی که در پشت صندلی اتاق غذاخوری استفاده شده بود نوشته شد . این طرح با طرح گلدار روی صندلی ها ی دیگر نیزتضاد داشت . روش ساده ای که می توان برای دوباره روکش کردن صندلی ها به کار برد این است که کوسن ها را برداریم و پارچه ی جدیدی دور آنها بپیچیم . برای دوخت پارچه روی صندلی ها و پشت آن از ماشین دوخت تپانچه ای استفاده کنید .
 

فضای بیرون اتاق غذاخوری
خانه ای با ترکیب طرحها و رنگها
در این ایوان از همان پارچه ی کرباسی استفاده شده که در پرده ی پنجره های داخل به کار رفته . رومیزی آن فضای منسجمی بین محیط داخل و خارج ایجاد می کند .
 

امتیاز رنگ آشپزخانه
خانه ای با ترکیب طرحها و رنگها
زرد طلایی ، رنگ مورد علاقه ی خانواده از محل قبلی سکونتشان بود . بنابراین تصمیم گرفتند آن را با طرح رنگ سیاه و سفید این خانه جفت کنند . آشپزخانه فضای ایده آلی برای دیوارهایی به رنگ زرد شاد بود . کتی عاشق رومیزی و لوازم سفید مشکی بود . حتی طرح کابینت های بالایی و سکوی آشپزخانه سفید مشکی باقی ماند .
 

اتاق خوابی با پارچه های عالی
خانه ای با ترکیب طرحها و رنگها
طراح داخلی ، کریستین لوتز می گوید : " تنوع پارچه مانند طرحهای جالب ، فوراً فضای اتاق را مد روز می کند . در اتاق خواب صاحب خانه ، قالیچه ، میزهای آئینه کاری شده ، پرده نمدی و روتختی کتان همه با هم ترکیبی ساخته اند تا فضایی گرم و راحت ایجاد کنند .
 

بازی با طرح
خانه ای با ترکیب طرحها و رنگها
در اتاق خواب صاحب خانه ، طرح بته جقه ای بر دیوارها حاکم است ، بالشهای راه راه و خال خال که به رنگ زرد هستند در بالای سر تخت قرار دارند . کتی اسپنسکی ، صاحب خانه می گوید : " بته جقه ای ، طرح سنتی است اما این مدل که لبه های بزرگی دارد ،‌ امروزی است . " طرح خوب ، رنگ ها را طوری ترکیب می سازد که احساس راحتی و صمیمیت را بیشتر منتقل می کند .
 

ترکیب لوازم جدید و سنتی
خانه ای با ترکیب طرحها و رنگها
کریستین لوتز، طراح داخلی ، ترکیب طرح سنتی و مدرن در مبلمان را پیشنهاد می کند . او می گوید : " استفاده از وسایل جدید و قدیمی بیشتر ترکیب می کند تا اینکه سبک و حالت به طرح بدهد . یک چهارپایه قدیمی با یک آئینه ی گرد تضاد بسیار زیبایی ایجاد می کند .
 

دکور هوشمندانه سرویس بهداشتی
خانه ای با ترکیب طرحها و رنگها
به کار بردن رنگ گرم زرد و آئینه ی بزرگ بالای سینک روشویی ، فضای کوچک دستشویی را باز نشان می دهد . پیشخوان سفید مشکی مرمری ، روش هوشمندانه ای برای تکمیل طرح خانه در این اتاق است .
 

صورتی پررنگ
خانه ای با ترکیب طرحها و رنگها
کاغذ دیواری صورتی پررنگ با گلهای درشت می تواند حاشیه ای دور تا دور اتاق مطالعه خانه ایجاد کند . به کار بردن کاغذ دیواری ،‌تنها در نیمه ی بالایی دیوارها ،‌ این طرح ها را از یکنواختی در می آورد . کتی برای ایجاد این فضا به جای رنگ زرد از صورتی خوش رنگی استفاده کرد .
 

ملاقات با کتی و کریستین
خانه ای با ترکیب طرحها و رنگها
کتی اسپنسکی ( فرد سمت چپ ) می خواست خانه ی شیکی بسازد که گرم و جذاب باشد . او با دوستش کریستین لوتز ( فرد سمت راست ) که یک طراح داخلی بود مشورت کرد و از او کمک خواست . کتی می گوید : " گاهی نیاز است که شخص دیگری به شما بگوید که این زیباست یا این چطور است ؟ " نظرات خوب فردی دیگر به شما اعتماد به نفسی که برای انجام کاری نیاز دارید را به شما می دهد .
 


داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم
با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم

نكته مهمی كه افراد مبتلا به اضافه وزن در روند درمانی باید مدنظر قرار دهند این است كه نباید تعجیل بیش از حد در روند كاهش وزن داشته باشند زیرا اولا كاهش وزن بوسیله طب سوزنی با كمک خود بدن و هوشمند كردن بدن وایجاد سلامتی در ارگانهای بدن ایجاد می گردد...

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار
کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار

روش طب سوزنی مورد توجه دانشمندان کشور های مختلف قرار گرفته است و به عنوان روشی سالم برای کاهش وزن و حذف چربی های موضعی با بیشترین تاثیر و خصوصا برای درمان چاقی ناشی از اختلال عملکرد غدد تیروئید و هیپوفیز و ... شناخته شده است....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب
جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب

لیفتینگ و برطرف کردن افتادگی پوست صورت،گونه گذاری طبیعی صورت،برطرف کردن چین و چروک صورت، خط عمیق اخم پیشانی و لبخند و خط دور لب،بزرگ کردن لب،جوش یا آکنه ی و جای آن ، تیرگی و گودی زیر چشم و پف زیر چشم، منافذ باز پوست،لک های صورت، غبغبهم اکنون در سیمرغ
 

سایر مطالب چیدمانسینما و موسیقی   
اخبارفرهنگی هنری-واکنش بهزاد فراهانی به خبر قتل گلشیفته !!
واکنش بهزاد فراهانی به خبر قتل گلشیفته !!

امروز باز هم شايعه عجيب ديگری در يکی از سايتهای خبری ايران منتشر شد،مبنی بر اينکه گلشيفته فراهانی به قتل رسيده است!
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی-ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند
ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند

زمانیكه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زاید از جمله اسیدلاكتیك می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود.خدمات زیبایی مدرن و سنتی
خدمات زيبايي مدرن و سنتي-لیفتینگ و جوانسازی چینی پوست صورت و گردن،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب +تصاویر
لیفتینگ و جوانسازی چینی پوست صورت و گردن،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب +تصاویر

با طب سوزنی سنتی چین عضلات در قسمتهای مختلف صورت نمایان می گردد.گود شدگی گونه ها را بهبود بخشیده ، چروک ها را کاهش دهد و پلک های افتاده را محکم و سفت نماید . هم چنین سوزنها گردش خون و تولید کلاژن را افزایش می دهد بنابراین ماهیچه ها را سفت نموده و چروکهای ریز را برطرف می نماید .

پیشنهاد سیمرغ