|  کاربران آنلاین: 3338 نفر

نام گروه: اخبار مد و ستاره ها      تعداد بازدید: 9275

مد لباس میشل اوباما، کتاب شد

مد لباس میشل اوباما، کتاب شد
از آغاز فعالیت های انتخاباتی باراک اوباما تا روز جلوس اودرکاخ سفید، میشل اوباما توانسته است توجه همگانی را به خود و لباس هایی که می پوشد جلب کند.


 
وبلاگ نویسی که تمام مطالب خود را به بررسی مد لباس بانوی اول آمریکا، میشل اوباما اختصاص داده است اخیرا این مقالات را به صورت یک مجموعه درکتاب تازه ای منتشر کرده است. بنا برگفته این زن وبلاگ نویس، از دوران ژاکلین کندی تا کنون، یعنی از بیش از۴۰ سال پیش تا امروز، هنوز هیچ بانوی اولی نتوانسته است به اندازه میشل اوباما توجه عمومی را به نوع لباس پوشیدن خود جلب کند.

از آغاز فعالیت های انتخاباتی باراک اوباما تا روز جلوس اودرکاخ سفید، میشل اوباما توانسته است توجه همگانی را به خود و لباس هایی که می پوشد جلب کند. درماه مارس گذشته، عکس میشل اوباما بر روی جلد مجله «ووگ» (Vogue) به چاپ رسید. روی جلد شماره ویژه ماه دسامبرمجله «گلامور» (Glamour) هم به عکسی ازمیشل اوباما اختصاص داده شده است.
 

شیک پوشی به سبک میشل اوباما
 درضیافتی که به مناسبت آغاز دوران ریاست جمهوری باراک اوباما برگزار می شد، به خوبی مشهود بود که پرزیدنت با تماشای بانوی اول درلباس سفید اورگانزایی که برای آن شب انتخاب کرده بود برخود می بالد. یک لباس تک سرشانه ای که روی آن دانه های کریستال و گل های سفید دوخته شده بود.

هرچند تمام افراد ازاین لباس که توسط «جیسون وو» طراحی شده بود خوششان نیامد اما بیشتر بررسی ها نشان می داد که این منتقدین درمجموع ازسلیقه ای که میشل درلباس پوشیدن به خرج می دهد خشنودند.

مری تومر نویسنده کتاب «میسیز او» می گوید:«من فکر می کنم ما امروز در رابطه با میشل اوباما همان احساسی را داریم که در زمان بانوی اول ژاکلین کندی نسبت به اوداشته ایم.»
 
همین موضوع باعث شد تا مری تومریادداشت های روزانه دروبلاگ خود را درباره مد لباس میشل اوباما آغاز کند. وبلاگ هایی تحت عنوان «میسیز او» که نهایتا منجر به چاپ کتابی به نام «خانم اوباما، نماینده دمکراسی درمد لباس» شد. این وبلاگ به طور روزانه گزارشی درباره آخرین لباسی که میشل اوباما برتن داشته تهیه می کند و به تفسیر به بررسی آن می پردازد.
بیش از ۱۰ هزار خواننده از بیش از ۲۰۰ کشور مختلف جهان درروز از این وبلاگ غیرمتعارف دیدن می کنند:«من فکر می کنم تماشای زنی مدرن و مد روز درمقام بانوی اول آمریکا برای بسیاری از خوانندگان این وبلاگ برانگیزنده است.»

سخنگوی بانوی اول آمریکا درکاخ سفید دراین مورد به خبرنگاران گفت که او نمی تواند درمورد مد لباس خانم اوباما حرفی بزند اما مطمئن است که شیوه لباس پوشیدن او بسیارجلب توجه کرده است و او هم توانسته است از این موقعیت برای مطرح ساختن مسائل مهم تری چون حمایت از خانواده سربازان ارتش آمریکا، سلامت و بهداشت زنان، آموزش موسیقی و باغبانی اورگانیک استفاده کند.

تومر می گوید:« من هرگزآدمی را ملاقات نکرده ام که صرفا میشل اوباما را به خاطرنوع لباس پوشیدنش دوست داشته باشد. ما هم مثل بقیه مردم به خاطر دست آوردهایی که این بانوی اول به عنوان یک مادر ، یک همسرنمونه ویک زن تحصیل کرده و حرفه ای داشته است مجذوب او شده ایم اما درعین حال خوشحالیم که می بینیم او درلباس پوشیدن هم سلیقه به خرج می دهد.»

میشل اوباما ازهمان روز نخست درمراسم تحلیف همسرش با پوشیدن یک لباس وکت سبز مغزپسته ای کم رنگ که یک مدساز آمریکایی کوبائی تبار آن را طراحی کرده بود به همه نشان داد که به جنبه های خلاق مد لباس علاقمند است. اما درواقع خانم اوباما بیشتراز لباس های ساده و ارزان قیمت استفاده می کند. لباسی که او در ملاقات با نخست وزیرانگلستان درماه آوریل گذشته به تن داشت از یک مغازه معمولی به نام «جی کروو» تهیه شده بود.

تومر می گوید:«وقتی میشل اوباما یک ژاکت از جی کرو می پوشد، همان روز این ژاکت در این مغازه نایاب می شود! برای نخستین بار درتاریخ آمریکا، یک زن عادی آمریکایی می تواند همان لباسی را به تن کند که بانوی اول درکاخ سفید آن را می پوشد!»
 
البته میشل اوباما مورد انتقاد برخی از مدسازان و منتقدین مد و زیبایی نیز قرار گرفته است. آن ها معتقدند پوشیدن یک ژاکت بافتنی ساده درملاقات با ملکه الیزابت در انگلستان کار درستی نبوده است. هم چنین لباس بدون آستینی که میشل درنخستین سخنرانی باراک اوباما برای اعضای کنگره آمریکا به تن داشت بسیار جنجال برانگیز بوده است. برخی معتقدند او نمی بایست بازوهای خود را در این جلسه آن هم درفصل زمستان به نمایش بگذارد.
 
 
 
 


داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      محصولات ویژه لوتوس هزاره 
رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-بهترین و بی ضرر ترین محصولات لاغری در 10 سال گذشته
بهترین و بی ضرر ترین محصولات لاغری در 10 سال گذشته

پدیده ای شگفت انگیز که شما با استفاده از آن ابتدا از کاهش سایزتان تعجب خواهید کرد تا از کاهش وزنتان....

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-اگر به دنبال هدیه مناسب برای دوستان و عزیزان خود می گردید کلیک کنید..
اگر به دنبال هدیه مناسب برای دوستان و عزیزان خود می گردید کلیک کنید..

بهترین محصولات آرایشی-خانگی-ورزشی و کادویی با تخفیف ویژه...

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-رفع ريزش قطعى مو
درمان قطعی ریزش موها و همچنین رویش مجدد

بهترین محصول آمریکایی برای رویش مجدد موها،توصیه شده توسط پزشکان و دارو سازان...

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-فقط در 45 روز بینی خود را به بهترین فرم درآورید..
فقط در 45 روز بینی خود را به بهترین فرم درآورید..

با اين محصول در كمتر از دو ماه بينى خود را خوش فرم كنيد،محصولى از اسپانیا،با این محصول بینی گوشتی خود را کوچک نمایید..

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-چگونه در 45 روز صورت خود را چاق کنیم(بهترین جایگزین ژل و بوتاکس)
چگونه در 45 روز صورت خود را چاق کنیم(بهترین جایگزین ژل و بوتاکس)

اگر می خواهید صورت زیبایی داشته باشید کلیک کنید.

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-چگونه بدون رژیم و ورزش وزن کم کنیم و چربی بسوزانیم؟؟
چگونه بدون رژیم و ورزش وزن کم کنیم و چربی بسوزانیم؟؟

راحت ترین و سرع ترین روش برای لاغر شدن را با ما تجربه کنید.      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-توزیع مناسب چربی در سینه ها و باسن،تعادل وزن،جلوگیری از چاقی،دفع چربی،کالری و قند اضافی با گیاهان خاص
توزیع مناسب چربی در سینه ها و باسن،تعادل وزن،جلوگیری از چاقی،دفع چربی،کالری و قند اضافی با گیاهان خاص

یکی از تاثیرات این گیاه، تقویت قوام عضلات است و کمک می کند موزون تر و باریک اندام تر به نظر برسید و روزانه کالری بیشتری بسوزانید.....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی
جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی

در این روش مایع مخصوصی (محلول تاموسنت) به داخل بافت تزریق شده وسپس چندسوراخ کوچک در پوست ایجاد میشود و با لوله های مخصوص , چربی و بافتهای خرد شده....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد
بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد

این لیزر با سوزاندن کانال های ظریف و کم عمق در حد میکرون در لایه های پوست ایجاد می کند که پس از آن پوست خود را باز سازی می کند بطوری که کلاژن سازی موثری انجام می شود و رنگدانه های غیر عادی پوست کمتر می شود .هم اکنون در سیمرغ
 

سایر اخبار مد و ستاره ها
خدمات زیبایی مدرن و سنتی
پیشنهاد سیمرغ