|  کاربران آنلاین: 5649 نفر

نام گروه: روابط دختر و پسر      تعداد بازدید: 24641

10 نکته برای نزدیک شدن به خانم‌های مجرد

10 نکته برای نزدیک شدن به خانم‌های مجرد
اکثر آقایون نمی دانند وقتی می‌خواهند به خانمی نزدیک شوند چه باید بگویند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم شما را در این زمینه راهنمایی کنیم


 
اکثر آقایون نمی دانند وقتی می‌خواهند به دختری نزدیک شوند چه باید بگویند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

وقتی دختری که از او خوشتان می‌آید را می‌بینید، چه می‌کنید؟ می‌دوید و پنهان می‌شوید؟ از آن جمله‌های کلیشه ای تحویلش می‌دهید؟ یا با ترس همانجا می‌ایستید و نمی دانید که چه باید بگویید؟ اما بهترین چیزی که باید بگویید چیست؟

اکثر آقایون در نزدیک شدن به خانم‌ها بزرگترین اشتباهشان این است که بیش از‌اندازه فکر می‌کنند که چه باید بگویند. تصورشان این است که یک کلام جادویی وجود دارد که در همه موقعیت‌ها جواب می‌دهد. این کلام جادویی را تمرین کرده و وقتی به فرد مورد نظرشان تحویل می‌دهند انتظار دارند که آن خانم فوراً جذب آنها شود.

اما متاسفانه این روش به ندرت عمل می‌کند. چون معمولاً بیشتر حرفهایی که می‌زنید بی ربط است. در جلب توجه یک خانم کلید کار اعتماد به نفسی است که به او نشان می‌دهید.

در زیر به 10 راه مطمئن برای برقراری ارتباط با خانم‌ها اشاره می‌کنیم:

1) به محیط دقت کنید.
درمورد چیزی که در محیط اطراف می‌بینید نظری بدهید. این روش مخصوصاً در فروشگاه و مغازه خیلی  موثر است. مثلاً اگر او می‌خواهد یک ساندویچ مرغ سفارش دهد، از او بپرسید که ساندویچ مرغ‌های آن مغازه خوب هستند یا نه.  نظرتان را فوری در آن موقعیت خاص ابراز کنید تا کاملاً طبیعی به نظر برسد. مهم نیست که کجا باشید، همیشه نکته جالبی برای نظر دادن وجود دارد.
 
2) لبخند بزنید.
اینکار به او نشان می‌دهد که اعتماد به نفس دارید و رفتاری دوستانه دارید. یک لبخند طبیعی نه تنها به خودتان احساس خوبی می‌بخشد، بلکه برقراری رابطه را برای فرد مقابل نیز راحت تر می‌کند.
 
3) دست دست نکنید.
اگر برای نزدیک شدن به او تامل کنید، نشان می‌دهد که اعتماد به نفس ندارید و او فوراً نظر منفی راجع به شما پیدا خواهد کرد. وقتی او را می‌بینید، بعد از مدت زمان کمی به سمت او بروید و به او نشان دهید که مردی هستید که می‌داند چه می‌خواهد و دنبال آن رامی گیرد.
 
4) زبان بدن مثبت.
اگر قوز کرده و سر رو به پایین به او نزدیک شوید، اطلاعات منفی درمورد خودتان به او منتقل خواهید کرد. پس صاف بایستید، شانه‌ها را عقب و سینه را جلوب دهید و محکم و البته ریلکس راه بروید.
 
5) نه خیلی سریع. 
اگر خیلی تند راه بروید، زنگ هشدار درونی او به صدا در خواهد آمد. سعی کنید آرام و عادی به او نزدیک شوید و این بهترین راه برای ایجاد حس راحتی در فرد مقابلتان است.
 
6) ارتباط چشمی برقرار کنید.
هیچوقت شما اولین کسی نباشید که ارتباط چشمی را وقتی نزدیک می‌شوید قطع کند. اگر چنین کاری بکنید، طرف مقابل تصور خواهد کرد از اینکه به او نزدیک شده اید احساس خوبی ندارید. وقتی از ارتباط چشمی قوی استفاده کنید، بیشتر به سمتتان کشیده خواهد شد. با تمرین در اینکار استاد خواهید شد.
 
7) گوش دهید.
حتماً به حرفهایی که می‌زند خوب گوش دهید. هیچوقت جواب او را قبل از اینکه خوب درموردش فکر کرده باشید به زبان نیاورید. خانم‌ها عاشق مردهایی هستند که به جزئیات حرفهای آنها هم خوب گوش می‌دهد.
 
8) بی قرار نباشید.
لول خوردن و بیقرار بودن بعد از اینکه به فرد مورد نظرتان نزدیک شدید نشان می‌دهد که احساس راحتی نمی کنید. در اینصورت طرفتان هم چنین احساس پیدا می‌کند و بحث را ختم می‌کند. باید مراقب حرکاتتان باشید. حرکاتی انجام دهید که اعتماد به نفس و راحتی شما را به طرفتان مخابره کند نه ناراحتی و بی قراریتان را.
 
9) تن صدایتان را ملایم کنید.
تن صدایتان ابزار بسیاری قوی است. بهترین راه این است که با صدایی آرام و در ضمن شوخ به او نزدیک شوید. همچنین می‌توانید با صدایی جدی شروع کنید و بگویید "امیدوارم کمی از ساندویچ را برای من نگه داشته باشید" و با لبخندی در ادامه آن به او بفهمانید که شوخی می‌کرده اید. همراه با دوستانتان روی تن صدایتان تمرین کمید.
 
10) با فاصله ازاو بایستید.
مردهایی که موقع حرف زدن خیلی به سمت زن مورد نظرشان خم می‌شوند باعث می‌شوند که احساس ناراحتی به فرد مقابل دست بدهد. بهتر است کمی عقب تر بایستید و این باعث می‌شود نشان دهید که به حریم او احترام قائلید و از خودتان نیز مطمئن هستید.
رمز موفقیت در استفاده از این روش‌ها این است که تمرین کنید. این نکات را امتحان کنید و ببینید چه واکنشی دریافت می‌کنید. وقتی همه آنها را یکجا استفاده کنید مطمئن باشید که بهترین نتیجه عایدتان خواهد شد.
گردآوری:گروه سبک زندگی سیمرغ
منبع:mardoman.com
 
مطالب پیشنهادی:

 


داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم
با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم

نكته مهمی كه افراد مبتلا به اضافه وزن در روند درمانی باید مدنظر قرار دهند این است كه نباید تعجیل بیش از حد در روند كاهش وزن داشته باشند زیرا اولا كاهش وزن بوسیله طب سوزنی با كمک خود بدن و هوشمند كردن بدن وایجاد سلامتی در ارگانهای بدن ایجاد می گردد...

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار
کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار

روش طب سوزنی مورد توجه دانشمندان کشور های مختلف قرار گرفته است و به عنوان روشی سالم برای کاهش وزن و حذف چربی های موضعی با بیشترین تاثیر و خصوصا برای درمان چاقی ناشی از اختلال عملکرد غدد تیروئید و هیپوفیز و ... شناخته شده است....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب
جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب

لیفتینگ و برطرف کردن افتادگی پوست صورت،گونه گذاری طبیعی صورت،برطرف کردن چین و چروک صورت، خط عمیق اخم پیشانی و لبخند و خط دور لب،بزرگ کردن لب،جوش یا آکنه ی و جای آن ، تیرگی و گودی زیر چشم و پف زیر چشم، منافذ باز پوست،لک های صورت، غبغبهم اکنون در سیمرغ

سایر مطالبسینما و موسیقی   
موسیقی-تصاویر خواننده زنی که مجوز گرفت !!
تصاویر خواننده زنی که مجوز گرفت !!

بعد از گذشت سال ها، شاهد اتفاق بزرگی در عرصه هنر و موسیقی هستیم.
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی-ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند
ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند

زمانیكه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زاید از جمله اسیدلاكتیك می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود.خدمات زیبایی مدرن و سنتی
خدمات زيبايي مدرن و سنتي-کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار
کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار

روش کاهش وزن به وسیله طب سوزنی و کت گوت برای انواع چاقی و خصوصا برای کسانی که اندامی متناسب و کشیده می خواهند و نیز باستی چربی های موضعی مثل باسن، ران پا،شکم و پهلو و سینه ها از بین برود، بسیار موثر است.

پیشنهاد سیمرغ