|  کاربران آنلاین: 651 نفر

نام گروه: اجتماعی     انتشار: 1389/08/18       تعداد بازدید: 6490

مردان هوسباز مقصرند یا زنان روسپی؟

مردان هوسباز مقصرند یا زنان روسپی؟
هيچ زنی در دنيا روسپی به دنيا نمی آيد. همه آدمها سالم هستند. اين شرايط خانواده و اجتماع است كه از يك زن، روسپی می سازد. اگر قرار باشد كسی را محكوم كنيم بايد جامعه را به عنوان علت اصلی اين معلول محكوم كنيم...

 
 
 هیچ زنی در دنیا روسپی به دنیا نمی آید. همه آدمها سالم هستند. این شرایط خانواده و اجتماع است كه از یك زن، روسپی می سازد. اگر قرار باشد كسی را محكوم كنیم باید جامعه را به عنوان علت اصلی این معلول محكوم كنیم.


اما پرسش من اینجاست چرا همیشه با زنان خیابانی برخورد می شود؟ چرا با مردانی كه علت اصلی این مسأله هستند كه یك زن خیابانی می شود؛ برخورد نمی شود؟ مردانی هستند كه با عناوینی با زنانی ارتباط برقرار می كنند و بعد از مدتی او را در جامعه رها می نمایند. معلوم است چنین زنی وقتی هیچ راهی برایش باقی نمی ماند، روسپی می شود.

چند سال پیش در خبرها داشتیم كه سن روسپیگری به زیر 13 سال رسیده است. مطمئن باشید كسی كه در چنین سنی چنین عملی را انجام می دهد، به خاطر این است كه غذا ندارد بخورد و یا كاری ندارد. یك نفر پیدا می شود به او محبت می كند و از همین محبت سوء استفاده می كند و این زن خیابانی می شود.
در تمام دنیا دولت از این زنان حمایت می كند، نه اینكه یك سازمانی بیاید و ماهی 30 هزار تومان به آنان بدهد. اگر دولت هزینه زندگی را حداقل 300 هزار تومان اعلام می كند باید همانقدر از آنان حمایت كند.

از دیگر سو كسی به بچه های این زنان توجهی ندارد. بچه های این زنان هم محكوم هستند در حالی كه هیچ گناهی ندارند. آنها هم به دلیل مشكلات خانوادگی و اقتصادی به راه های خلاف كشیده می شوند و هر فرد مجرم می تواند 3 نفر دیگر را نیز مجرم كند و دولت به ازای هر زندانی در هر ماه 600 هزار تومان هزینه می كند، چرا با همین رقم این زنان را حمایت نمی كند تا فرزندانشان افراد خلافكار آینده نباشند؟

زنان خیابانی برای گذران زندگی این كار را می كنند، پس دولت به جای دادن وام برای آنكه آمار ازدواج رابالا ببرد، كار ایجاد كند. اگر كار ایجاد شود زنهای خیابانی كم می شوند،چنین زنی اگر حتی یك بار به زندان برود، برایش سوء سابقه درست می شود، بنابراین حتی نمی تواند در جایی هم استخدام شود، به طور مادام العمر محكوم است هم خودش و هم فرزندانش.


در نظر بگیرید اگر شما قرار باشد برای پسرتان عروسی انتخاب كنید، اگر بشنوید روزگاری مادر این دختر روسپی بوده است، او را برای پسرتان انتخاب می كنید؟ یا اگر دختری پدرش معتاد باشد، او را به عروسی انتخاب می كنید؟ پس ببینید كه فرزندان آنها هم بدون اینكه بخواهند، محكوم می شوند و ناخودآگاه به سمت خلاف كشیده می شوند؛ چون جامعه آنان را نمی پذیرد.

در جامعه ما همیشه زن خیابانی محكوم است اما وجود مردهایی كه این تقاضا را دارند، چنین زنانی را به وجود می آورد.

برای خشكاندن ریشه زنان خیابانی، باید مردانی را كه متقاضی آنها هستند، دستگیر كنند. چطور یك پلیس پشت یك خیابان یك طرفه می ایستد تا خلافكاران را دستگیر كند، اما نمی تواند با این مردها برخورد كند؟ دولت می تواند با ایجاد كار برای چنین زنانی و تقبل برخی از هزینه های زندگی و نیز برخورد با مردانی كه متقاضی چنین زنانی هستند، قدری این مسأله را در جامعه كمرنگ تر كند.
 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
منبع:seemab.ir
 
 
داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم
با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم

نكته مهمی كه افراد مبتلا به اضافه وزن در روند درمانی باید مدنظر قرار دهند این است كه نباید تعجیل بیش از حد در روند كاهش وزن داشته باشند زیرا اولا كاهش وزن بوسیله طب سوزنی با كمک خود بدن و هوشمند كردن بدن وایجاد سلامتی در ارگانهای بدن ایجاد می گردد...

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار
کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار

روش طب سوزنی مورد توجه دانشمندان کشور های مختلف قرار گرفته است و به عنوان روشی سالم برای کاهش وزن و حذف چربی های موضعی با بیشترین تاثیر و خصوصا برای درمان چاقی ناشی از اختلال عملکرد غدد تیروئید و هیپوفیز و ... شناخته شده است....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب
جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب

لیفتینگ و برطرف کردن افتادگی پوست صورت،گونه گذاری طبیعی صورت،برطرف کردن چین و چروک صورت، خط عمیق اخم پیشانی و لبخند و خط دور لب،بزرگ کردن لب،جوش یا آکنه ی و جای آن ، تیرگی و گودی زیر چشم و پف زیر چشم، منافذ باز پوست،لک های صورت، غبغبهم اکنون در سیمرغ
 

سایر اخبار اجتماعیتازه ترین اخبار
سیاسی -مذاکرات ایران و 3 کشور اروپایی به پایان رسید
مذاکرات ایران و 3 کشور اروپایی به پایان رسید

معاونان وزرای امور خارجه ایران و آلمان در جاشیه این نشست به طور جداگانه با یکدیگر دیدار کردند.پیشنهادی برای سلامت و زیبایی
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی-ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند
ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند

زمانیكه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زاید از جمله اسیدلاكتیك می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود.خدمات زیبایی مدرن و سنتی
خدمات زيبايي مدرن و سنتي-لیفتینگ و جوانسازی چینی پوست صورت و گردن،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب +تصاویر
لیفتینگ و جوانسازی چینی پوست صورت و گردن،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب +تصاویر

با طب سوزنی سنتی چین عضلات در قسمتهای مختلف صورت نمایان می گردد.گود شدگی گونه ها را بهبود بخشیده ، چروک ها را کاهش دهد و پلک های افتاده را محکم و سفت نماید . هم چنین سوزنها گردش خون و تولید کلاژن را افزایش می دهد بنابراین ماهیچه ها را سفت نموده و چروکهای ریز را برطرف می نماید .

پیشنهاد سیمرغ