|  کاربران آنلاین: 3770 نفر

نام گروه: اقتصادی     انتشار: 1388/08/06       تعداد بازدید: 17397

مبلغ یارانه نقدی تخصیص یافته به هر نفر

مبلغ یارانه نقدی تخصیص یافته به هر نفر
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:میزان یارانه‌های نقدی بین 10 هزار میلیارد تومان تا 20 هزار میلیارد تومان تعریف شده است، اگر 20 هزار میلیارد تومان محقق شود چیزی در حدود...

 

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:میزان یارانه‌های نقدی بین 10 هزار میلیارد تومان تا 20 هزار میلیارد تومان تعریف شده است، اگر 20 هزار میلیارد تومان محقق شود چیزی در حدود20 تا 24 هزار تومان ماهانه به ازاء هر نفر پرداخت می‌شود.

به گزارش فارس سید محمد کاظم دلخوش در گفت و گو با خبرنگاران در حاشیه همایش سراسری دبیران اتاق‌ها‌ی تعاون کشور اظهار داشت: در جهت هدفمندسازی یارانه‌ها دولت اقدام به دهک‌بندی اقشار مختلف کشور کرد که تعداد افراد دهک بندی شده بالغ بر 35 تا 40 میلیون نفر می‌باشند.
وی ادامه داد: حضور 45 میلیون نفر ثبت شده بر اساس آمارها و دهک‌بندی‌های صورت گرفته به این مفهوم است که ظرف 5 سال تمامی آنچه که از جامعه دریافت می‌کند را به بعد از سرشکن شدن بین دهک اولیه جامعه باید توزیع کند.
وی افزود: در بخش تولید و کشاورزی نیز 30 درصد یارانه‌ها به قصد کاهش فشار بر تولید قرار گرفته است، ضمن آنکه برای پروژه‌های عمرانی و هزینه‌های جاری نیز 20 درصد از ماحصل درآمدها لحاظ شده است.
رئیس فراکسیون تعاون تصریح کرد: به منظور حقیقی کردن آمارها و کاهش اشتباه در دهک بندی‌های صورت گرفته کمیسیون تشکیل شده است تا بدین واسطه طی بررسی‌های آتی افراد محق و غیر از هم تفکیک و منابع توزیعی به نحو بهینه بین افراد توزیع شود.
وی خاطر نشان کرد: نظام جامع تامین اجتماعی برای عموم مردم در قالب لایحه هدفمندسازی یارانه‌ها در نظر گرفته شده است، در این راستا مبنا بر این اصل تعریف شده است که بعد از پنج سال به شکل تدریجی یارانه‌های پرداختی از قالب نقدی به حالت کمک‌های غیر نقدی یا خدماتی و بهداشتی تبدیل شود.
وی در خصوص مبلغ پرداختی یارانه‌های نقدی گفت: میزان یارانه‌های نقدی بین 10 هزار میلیارد تومان تا 20 هزار میلیارد تومان تعریف شده است، اگر 20 هزار میلیارد تومان محقق شود چیزی در حدود20 تا 24 هزار تومان ماهانه به ازاء هر نفر پرداخت می‌شود.
وی تاکید کرد: در خصوص حجم پرداختی یارانه‌ها به لحاظ نفری برای خانوارها سقفی تعیین نشده است ضمن آنکه به واسطه کمک‌های صورت گرفته هزینه‌های صنعتی، تولید و حمل و نقل تا حجم زیادی کاهش پیدا می‌کند.
دلخوش در خصوص تبعات ناشی از عدم توانمندی دولت در اجرای لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها تصریح کرد: تمامی مباحث در این خصوص در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت ضمن آنکه اطلاع‌رسانی باید به گونه‌ای صورت گیرد که مردم به هدر روی منابع ایمان آورند چرا که تنها در چنین شرایطی می‌توانیم امیدوار به اهتمام مردم در اجرای صحیح هدفمند کردن یارانه‌ها باشیم.
وی خاطر نشان کرد: اقتصاد ایران با مشکل هدرروی منابع مواجه است بنابراین ضمن اهتمام مردم در اجرای لایحه، دولت نیز برای اجرا ابزارهای لازم را پیش بینی و در اجرا احتیاط لازم را به خرج دهد.
وی در خصوص چگونگی نظارت بر باز توزیع درآمدها، گفت: دولتی بدین منظور برنامه‌های نظارتی را تعریف و دستگاه‌های اجرایی را ملزم به اجرای صحیح بحث هدفمند سازی یارانه کرده است ضمن آنکه مجلس نیز به جهت اهمیت موضوع نظارت لازم را با دقت هر چه تمام‌تر مبذول خواهد داشت.

 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
منبع:farsnews.com
 
داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      محصولات ویژه لوتوس هزاره 
رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-بهترین و بی ضرر ترین محصولات لاغری در 10 سال گذشته
بهترین و بی ضرر ترین محصولات لاغری در 10 سال گذشته

پدیده ای شگفت انگیز که شما با استفاده از آن ابتدا از کاهش سایزتان تعجب خواهید کرد تا از کاهش وزنتان....

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-اگر به دنبال هدیه مناسب برای دوستان و عزیزان خود می گردید کلیک کنید..
اگر به دنبال هدیه مناسب برای دوستان و عزیزان خود می گردید کلیک کنید..

بهترین محصولات آرایشی-خانگی-ورزشی و کادویی با تخفیف ویژه...

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-رفع ريزش قطعى مو
درمان قطعی ریزش موها و همچنین رویش مجدد

بهترین محصول آمریکایی برای رویش مجدد موها،توصیه شده توسط پزشکان و دارو سازان...

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-فقط در 45 روز بینی خود را به بهترین فرم درآورید..
فقط در 45 روز بینی خود را به بهترین فرم درآورید..

با اين محصول در كمتر از دو ماه بينى خود را خوش فرم كنيد،محصولى از اسپانیا،با این محصول بینی گوشتی خود را کوچک نمایید..

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-چگونه در 45 روز صورت خود را چاق کنیم(بهترین جایگزین ژل و بوتاکس)
چگونه در 45 روز صورت خود را چاق کنیم(بهترین جایگزین ژل و بوتاکس)

اگر می خواهید صورت زیبایی داشته باشید کلیک کنید.

رپورتاژ ویژه-زیر متن همه صفحات-چگونه بدون رژیم و ورزش وزن کم کنیم و چربی بسوزانیم؟؟
چگونه بدون رژیم و ورزش وزن کم کنیم و چربی بسوزانیم؟؟

راحت ترین و سرع ترین روش برای لاغر شدن را با ما تجربه کنید.      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-توزیع مناسب چربی در سینه ها و باسن،تعادل وزن،جلوگیری از چاقی،دفع چربی،کالری و قند اضافی با گیاهان خاص
توزیع مناسب چربی در سینه ها و باسن،تعادل وزن،جلوگیری از چاقی،دفع چربی،کالری و قند اضافی با گیاهان خاص

یکی از تاثیرات این گیاه، تقویت قوام عضلات است و کمک می کند موزون تر و باریک اندام تر به نظر برسید و روزانه کالری بیشتری بسوزانید.....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی
جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی

در این روش مایع مخصوصی (محلول تاموسنت) به داخل بافت تزریق شده وسپس چندسوراخ کوچک در پوست ایجاد میشود و با لوله های مخصوص , چربی و بافتهای خرد شده....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد
بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد

این لیزر با سوزاندن کانال های ظریف و کم عمق در حد میکرون در لایه های پوست ایجاد می کند که پس از آن پوست خود را باز سازی می کند بطوری که کلاژن سازی موثری انجام می شود و رنگدانه های غیر عادی پوست کمتر می شود .هم اکنون در سیمرغ
 

سایر اخبار اقتصادیتازه ترین اخبار
بین الملل-جنجال ازدواج داعشی‌ ها با دختران خردسال!+ عکس
جنجال ازدواج داعشی‌ ها با دختران خردسال!+ عکس

تعدادی از کاربران فیس‌بوک تصویر یکی از اعضای وابسته به گروه داعش یک دختر بچه در حال گریه را که کنار او ایستاده است روی فیس‌بوک با عنوان "اعضای داعش با کودکان عراق و سوریه ازدواج می‌کنند" منتشر کردند.

خدمات زیبایی مدرن و سنتی
پیشنهاد سیمرغ