|  کاربران آنلاین: 6536 نفر

نام گروه: اقتصادی     انتشار: 1388/08/06       تعداد بازدید: 17593

مبلغ یارانه نقدی تخصیص یافته به هر نفر

مبلغ یارانه نقدی تخصیص یافته به هر نفر
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:میزان یارانه‌های نقدی بین 10 هزار میلیارد تومان تا 20 هزار میلیارد تومان تعریف شده است، اگر 20 هزار میلیارد تومان محقق شود چیزی در حدود...

 

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:میزان یارانه‌های نقدی بین 10 هزار میلیارد تومان تا 20 هزار میلیارد تومان تعریف شده است، اگر 20 هزار میلیارد تومان محقق شود چیزی در حدود20 تا 24 هزار تومان ماهانه به ازاء هر نفر پرداخت می‌شود.

به گزارش فارس سید محمد کاظم دلخوش در گفت و گو با خبرنگاران در حاشیه همایش سراسری دبیران اتاق‌ها‌ی تعاون کشور اظهار داشت: در جهت هدفمندسازی یارانه‌ها دولت اقدام به دهک‌بندی اقشار مختلف کشور کرد که تعداد افراد دهک بندی شده بالغ بر 35 تا 40 میلیون نفر می‌باشند.
وی ادامه داد: حضور 45 میلیون نفر ثبت شده بر اساس آمارها و دهک‌بندی‌های صورت گرفته به این مفهوم است که ظرف 5 سال تمامی آنچه که از جامعه دریافت می‌کند را به بعد از سرشکن شدن بین دهک اولیه جامعه باید توزیع کند.
وی افزود: در بخش تولید و کشاورزی نیز 30 درصد یارانه‌ها به قصد کاهش فشار بر تولید قرار گرفته است، ضمن آنکه برای پروژه‌های عمرانی و هزینه‌های جاری نیز 20 درصد از ماحصل درآمدها لحاظ شده است.
رئیس فراکسیون تعاون تصریح کرد: به منظور حقیقی کردن آمارها و کاهش اشتباه در دهک بندی‌های صورت گرفته کمیسیون تشکیل شده است تا بدین واسطه طی بررسی‌های آتی افراد محق و غیر از هم تفکیک و منابع توزیعی به نحو بهینه بین افراد توزیع شود.
وی خاطر نشان کرد: نظام جامع تامین اجتماعی برای عموم مردم در قالب لایحه هدفمندسازی یارانه‌ها در نظر گرفته شده است، در این راستا مبنا بر این اصل تعریف شده است که بعد از پنج سال به شکل تدریجی یارانه‌های پرداختی از قالب نقدی به حالت کمک‌های غیر نقدی یا خدماتی و بهداشتی تبدیل شود.
وی در خصوص مبلغ پرداختی یارانه‌های نقدی گفت: میزان یارانه‌های نقدی بین 10 هزار میلیارد تومان تا 20 هزار میلیارد تومان تعریف شده است، اگر 20 هزار میلیارد تومان محقق شود چیزی در حدود20 تا 24 هزار تومان ماهانه به ازاء هر نفر پرداخت می‌شود.
وی تاکید کرد: در خصوص حجم پرداختی یارانه‌ها به لحاظ نفری برای خانوارها سقفی تعیین نشده است ضمن آنکه به واسطه کمک‌های صورت گرفته هزینه‌های صنعتی، تولید و حمل و نقل تا حجم زیادی کاهش پیدا می‌کند.
دلخوش در خصوص تبعات ناشی از عدم توانمندی دولت در اجرای لایحه هدفمند کردن یارانه‌ها تصریح کرد: تمامی مباحث در این خصوص در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت ضمن آنکه اطلاع‌رسانی باید به گونه‌ای صورت گیرد که مردم به هدر روی منابع ایمان آورند چرا که تنها در چنین شرایطی می‌توانیم امیدوار به اهتمام مردم در اجرای صحیح هدفمند کردن یارانه‌ها باشیم.
وی خاطر نشان کرد: اقتصاد ایران با مشکل هدرروی منابع مواجه است بنابراین ضمن اهتمام مردم در اجرای لایحه، دولت نیز برای اجرا ابزارهای لازم را پیش بینی و در اجرا احتیاط لازم را به خرج دهد.
وی در خصوص چگونگی نظارت بر باز توزیع درآمدها، گفت: دولتی بدین منظور برنامه‌های نظارتی را تعریف و دستگاه‌های اجرایی را ملزم به اجرای صحیح بحث هدفمند سازی یارانه کرده است ضمن آنکه مجلس نیز به جهت اهمیت موضوع نظارت لازم را با دقت هر چه تمام‌تر مبذول خواهد داشت.

 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
منبع:farsnews.com
 
داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم
با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم

نكته مهمی كه افراد مبتلا به اضافه وزن در روند درمانی باید مدنظر قرار دهند این است كه نباید تعجیل بیش از حد در روند كاهش وزن داشته باشند زیرا اولا كاهش وزن بوسیله طب سوزنی با كمک خود بدن و هوشمند كردن بدن وایجاد سلامتی در ارگانهای بدن ایجاد می گردد...

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار
کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار

روش طب سوزنی مورد توجه دانشمندان کشور های مختلف قرار گرفته است و به عنوان روشی سالم برای کاهش وزن و حذف چربی های موضعی با بیشترین تاثیر و خصوصا برای درمان چاقی ناشی از اختلال عملکرد غدد تیروئید و هیپوفیز و ... شناخته شده است....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب
جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب

لیفتینگ و برطرف کردن افتادگی پوست صورت،گونه گذاری طبیعی صورت،برطرف کردن چین و چروک صورت، خط عمیق اخم پیشانی و لبخند و خط دور لب،بزرگ کردن لب،جوش یا آکنه ی و جای آن ، تیرگی و گودی زیر چشم و پف زیر چشم، منافذ باز پوست،لک های صورت، غبغبهم اکنون در سیمرغ
 

سایر اخبار اقتصادی

پیشنهادی برای سلامت و زیبایی
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی-ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند
ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند

زمانیكه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زاید از جمله اسیدلاكتیك می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود.خدمات زیبایی مدرن و سنتی
خدمات زيبايي مدرن و سنتي-لیفتینگ و جوانسازی چینی پوست صورت و گردن،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب +تصاویر
لیفتینگ و جوانسازی چینی پوست صورت و گردن،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب +تصاویر

با طب سوزنی سنتی چین عضلات در قسمتهای مختلف صورت نمایان می گردد.گود شدگی گونه ها را بهبود بخشیده ، چروک ها را کاهش دهد و پلک های افتاده را محکم و سفت نماید . هم چنین سوزنها گردش خون و تولید کلاژن را افزایش می دهد بنابراین ماهیچه ها را سفت نموده و چروکهای ریز را برطرف می نماید .

پیشنهاد سیمرغ