|  کاربران آنلاین: 5451 نفر

نام گروه: اقتصادی     انتشار: 1389/06/14       تعداد بازدید: 1299

آخرین مهلت برای ثبت شماره حساب سرپرستان خانور

آخرین مهلت برای ثبت شماره حساب سرپرستان خانور
وزارت رفاه و تامین اجتماعی آخرین مهلت برای ثبت شماره حساب سرپرستان خانور را اعلام کرد.


وزارت رفاه و تامین اجتماعی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد 15 تا 25 شهریور آخرین مهلت برای سرپرستان خانواری است که نتوانسته‌اند در مهلت مقرر شماره حساب بانکی خود را در سامانه وزارت رفاه ثبت کنند.

به گزارش مهر، در این اطلاعیه آمده است: بر این اساس آن دسته از سرپرستان خانوار که تا کنون به هر دلیل شماره کارت یا حساب بانکی خود را در سامانه refahi.ir ثبت نکرده اند تنها در این فرصت11 روزه می توانند به ثبت شماره حساب بانکی خود در این سامانه اقدام کنند و در غیر این صورت یارانه نقدی به آنها پرداخت نخواهد شد.

در این اطلاعیه تاکید شده است: همه هموطنانی که فرم اطلاعات اقتصادی خانوار را در سال 87 و یا 89 پر کرده و تا کنون شماره حساب خود را اعلام نکرده و متقاضی دریافت یارانه نقدی اند باید از این فرصت 11 روزه که از فردا دوشنبه آغاز می شود استفاده کنند.

همچنین در این اطلاعیه با اشاره به ثبت موقت برخی شماره حسابها در سامانه refahi.ir آمده است: سرپرستان خانواری که شماره حساب انها به صورت موقت در این سامانه درج شده است نیز حداکثر تا 25 شهریور فرصت دارند تا به اصلاح شماره حساب خود در سامانه refahi.ir اقدام کنند.

وزارت رفاه و تامین اجتماعی با در نظر گرفتن سه راهکار برای اصلاح شماره حساب این افراد تصریح کرده است: سرپرستان خانواری که شماره حساب آنها به صورت موقت ثبت شده است نخستین راهکارشان آن است که شماره حساب بانکی دیگری از خود را که در سامانه refahi.ir به صورت مشخص نمایش داده می شود انتخاب و ثبت کنند.

بر اساس این اطلاعیه مراجعه حضوری افراد به بانکها برای قطعی کردن حساب خود دومین راه حل سرپرستان خانواری است که شماره حساب آنها به صورت موقت ثبت شده است.

وزارت رفاه و تامین اجتماعی در این اطلاعیه افزوده است: سرپرستان خانواری که شماره حساب آنها به صورت موقت ثبت شده است همچنین می توانند به بانک مورد نظر خود که قبلا در سامانه اعلام کرده اند مراجعه و پس از اطمینان از قطعیت حساب خویش دوباره آن را در سامانه refahi.ir ثبت کنند.

این اطلاعیه افتتاح حساب جدید در یکی از بانکهای کشور را آخرین راه حل حساب موقتی ها برشمرده و تصریح کرده است : این افراد می توانند به افتتاح حساب جدید در یکی از بانکهای کشور اقدام و شماره آن را در سامانه refahi.ir .. ثبت کنند و سپس با مراجعه دوباره به سامانه مطمئن شوند که ثبت حساب آنها به صورت قطعی صورت گرفته است.

وزارت رفاه و تامین اجتماعی با تشکر از همکاری چهار ماهه مردم در ثبت شماره حساب های بانکی در پایان این اطلاعیه تاکید کرده است مهلت تعیین شده یعنی 25 شهریورماه دیگر تمدید نخواهد شد.

 

 گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:mehrnews.com
 
داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی
جراحی زیبایی لیزر لیپولیز و لیپو ساکشن شکم و جراحی سینه ها و اصلاح افتادگی

در این روش مایع مخصوصی (محلول تاموسنت) به داخل بافت تزریق شده وسپس چندسوراخ کوچک در پوست ایجاد میشود و با لوله های مخصوص , چربی و بافتهای خرد شده....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد
بر طرف کردن جای زخم،لک ،منافذ باز و چروک های پوست، لیزر موهای زائد

این لیزر با سوزاندن کانال های ظریف و کم عمق در حد میکرون در لایه های پوست ایجاد می کند که پس از آن پوست خود را باز سازی می کند بطوری که کلاژن سازی موثری انجام می شود و رنگدانه های غیر عادی پوست کمتر می شود .هم اکنون در سیمرغ
 

سایر اخبار اقتصادیتازه ترین اخبار
حوادث -قتل عاقبت مثلث عشقی شد!
قتل عاقبت مثلث عشقی شد!

قضات دادگاه کیفری ‌استان تهران مردی را که به خاطر دختری جوان با دوستش درگیر شده و او را به قتل رسانده ‌بود با درخواست اولیای‌دم به قصاص محکوم کردند.پیشنهادی برای سلامت و زیبایی


خدمات زیبایی مدرن و سنتی
خدمات زيبايي مدرن و سنتي-معجزه طب سوزنی وكت گوت در درمان بیماری های جسم و روح،جاقی،زیبایی در طب چینی
معجزه طب سوزنی وكت گوت در درمان بیماری های جسم و روح،جاقی،زیبایی در طب چینی

بعدها متوجه شدند كه به طرز معجزه آسایی می توان از آن جهت درمان بسیاری از بیماریها استفاده كرد.در طب سوزنی گوش تمامی نواحی وارگانهای بدن دارای یك نقطه متناظر در گوش می باشند...

پیشنهاد سیمرغ