10 نفر اول کنکور سراسری علوم ریاضی و فنی به شرح زیر است.
نفر اول: یاسمن سعیدی از تهران
نفر دوم: نگین یغمایی از تهران
نفر سوم: صدرا صفادوست از تبریز
نفر چهارم: شایان نیک کار از اصفهان
نفر پنجم: امید چهر ه گشا از اصفهان
نفر ششم: سپند فرقدانی چهاسوقی از اصفهان
نفر هفتم: مهسا خوش نما از اصفهان
نفر هشتم: میعاد لقایی از بابل
نفر نهم: امیر نوری پور از آمل
نفر دهم: مهدی بخشی از تبریز
10 نفر برتر رشته علوم تجربی نیز به شرح ذیل است:
نفر اول: سید شایان پورمیربابایی از آستانه اشرفیه
نفر دوم: آناهیتا نجفی از رشت
نفر سوم: سیدزهرا موسوی از شیراز
نفر چهارم: مهسا دولتشاهی از خرم آباد
نفر پنجم: مهسان صمدی از اصفهان
نفر ششم: فاطمه فاضلی فرد از خرم آباد
نفر هفتم: آرین آیتی از اصفهان
نفر هشتم: فراست رجبی نیاسانی از لنگرود
نفر نهم: علیرضا رضایی از میانه
نفر دهم: حسین خاکپور از کاشمر
رتبه اول تا دهم رشته علوم انسانی نیز به شرح ذیل است:
نفر اول: علی ولایی از شمیرانات
نفر دوم: صدیقه ضبیحی از شمیرانات
نفر سوم: امید شمس اللهی از تهران
نفر چهارم: الهام حبیب زاده از تهران
نفر پنجم: فاطمه حسن زاده گرده
نفر ششم: پوریا خانی از خمینی شهر
نفر هفتم: فاطمه رحیمی قهرودی از تهران
نفر هشتم: صبا بادکوبه از تهران
نفر نهم: امیرحسین قدیانی منفرد از تهران
نفر دهم: صبا کوشا مقدم از تهران
3 نفر برگزیده رشته هنر به ترتیب به شرح ذیل است:
نفر اول: طارا فرسادفر از شمیرانات
نفر دوم: مهتا منصوری تهرانی از تهران
نفر سوم: آوا تدین از شمیرانات
نفرات برگزیده زبان نیز به شرح ذیل است:
نفر اول: محمد مرادی شهمیری از تهران
نفر دوم: سروش ثابتی از مشهد
نفر سوم: ریحانه باقری از اصفهان.
نتایج اولیه کنکور سراسری سال 93 فردا یکشنبه 12 مرداد ماه در سایت سازمان سنجش منتشر میشود.
نفر اول: یاسمن سعیدی از تهران
نفر دوم: نگین یغمایی از تهران
نفر سوم: صدرا صفادوست از تبریز
نفر چهارم: شایان نیک کار از اصفهان
نفر پنجم: امید چهر ه گشا از اصفهان
نفر ششم: سپند فرقدانی چهاسوقی از اصفهان
نفر هفتم: مهسا خوش نما از اصفهان
نفر هشتم: میعاد لقایی از بابل
نفر نهم: امیر نوری پور از آمل
نفر دهم: مهدی بخشی از تبریز
10 نفر برتر رشته علوم تجربی نیز به شرح ذیل است:
نفر اول: سید شایان پورمیربابایی از آستانه اشرفیه
نفر دوم: آناهیتا نجفی از رشت
نفر سوم: سیدزهرا موسوی از شیراز
نفر چهارم: مهسا دولتشاهی از خرم آباد
نفر پنجم: مهسان صمدی از اصفهان
نفر ششم: فاطمه فاضلی فرد از خرم آباد
نفر هفتم: آرین آیتی از اصفهان
نفر هشتم: فراست رجبی نیاسانی از لنگرود
نفر نهم: علیرضا رضایی از میانه
نفر دهم: حسین خاکپور از کاشمر
رتبه اول تا دهم رشته علوم انسانی نیز به شرح ذیل است:
نفر اول: علی ولایی از شمیرانات
نفر دوم: صدیقه ضبیحی از شمیرانات
نفر سوم: امید شمس اللهی از تهران
نفر چهارم: الهام حبیب زاده از تهران
نفر پنجم: فاطمه حسن زاده گرده
نفر ششم: پوریا خانی از خمینی شهر
نفر هفتم: فاطمه رحیمی قهرودی از تهران
نفر هشتم: صبا بادکوبه از تهران
نفر نهم: امیرحسین قدیانی منفرد از تهران
نفر دهم: صبا کوشا مقدم از تهران
3 نفر برگزیده رشته هنر به ترتیب به شرح ذیل است:
نفر اول: طارا فرسادفر از شمیرانات
نفر دوم: مهتا منصوری تهرانی از تهران
نفر سوم: آوا تدین از شمیرانات
نفرات برگزیده زبان نیز به شرح ذیل است:
نفر اول: محمد مرادی شهمیری از تهران
نفر دوم: سروش ثابتی از مشهد
نفر سوم: ریحانه باقری از اصفهان.
نتایج اولیه کنکور سراسری سال 93 فردا یکشنبه 12 مرداد ماه در سایت سازمان سنجش منتشر میشود.
گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: jamejamonline.ir
مطالب پیشنهادی :
2 شرط رهایی فرجی دانا از استیضاح اعلام شد
تحقیر اوباما توسط کرملین +عکس
بالاخره جادههای کشور به وضعیت عادی بازگشت
ساختمان نیمهکاره و معمای قتل دختر جوان ...
جنجال یادداشت نشریه اسرائیلی درباره غزه