|  کاربران آنلاین: 1505 نفر

نام گروه: زیر ذره بین!      انتشار: 1390/05/03       تعداد بازدید: 6626

خاطرات دردناک يكی از زنان زندانی در ابوغريب

خاطرات دردناک يكی از زنان زندانی در ابوغريب
بسياری از زندانيان زن ابو غريب طعمه هوی و هوس‌های نظاميان آمريكايی بودند يا اين كه به عنوان گروگان در زندان نگهداری می شدند تا خانواده‌هايشان را تحت فشار عمل به خواسته‌هايشان قرار دهند.

 
 

فارس:به گزارش پایگاه خبری الشرقیه، از جمله اقشار و گروه‌هایی عراقی كه به شدت در زندان مخوف ابو غریب آسیب دیده و لطمات بزرگی متحمل شدند، زنان بی‌پناه عراقی بودند كه بهای سنگینی را به خاطر ددمنشی و حیوانیت نظامیان آمریكایی پرداخت كردند و بسیاری از آنها پس از آزادی از زندان برای رهایی و نجات یافتن از ننگی كه آنها را دنبال می‌نمود، دست به خودكشی زدند.

* تعرض به زنان پاك و بی‌گناه

هیچ‌كس نمی‌تواند،‌ احساس زنی بی‌گناه را درك كند كه بی‌هیچ دلیل و جرمی مورد تعرض مشتی حیوانات وحشتی انسان‌نما قرار می‌گیرد و عفت و كرامت خود را به خاطر بالهوسی و ددمنشی نظامیان اشغالگر آمریكایی از دست می‌دهد و با گریه و زاری مرگ خود را از آنها درخواست می‌كند.

* زنان ابو غریب یا گروگان بودند یا قربانی هوی و هوس

بسیاری از زنانی كه در زندان ابو غریب بازداشت شده بودند،‌ مرتكب هیچ جرم و گناهی نشده بودند و بخش قابل توجهی از آنها به عنوان طمعه یا گروگان در زندان نگهداری می‌شدند تا همسران یا برادران یا پدران آنها را وادار به تسلیم كنند، برخی نیز به دلیل مقاومت در برابر بازجویی‌های شبانه و ناگهانی نظامیان آمریكایی از خانه‌هایشان و برخی نیز به خاطر امیال و هوس‌های شیطانی این نظامیان در زندان نگهداری می‌شدند، غیر از آن در میان آنها زنان و دختران مقامات رژیم سابق نیز دیده می‌شدند.

* خاطره یكی از زنان زندانی در ابو غریب

همانگونه كه گفته برخی از این زنان قربانی هوی و هوس‌های نظامیان آمریكایی شده بودند، بگونه‌ای كه یكی از آنها در بیان دلیل بازداشت خود می‌گوید كه با همسرش در ماشینی كنار یكی از مراكز ایست و بازرسی ایستاده بودند كه چشم یكی از نظامیان به وی افتاد و پس از بیرون كشیدن همسرش از ماشین و شلیك كردن گلوله‌ای به سرش و كشتن وی در برابر چشمانش، به اتهام عدم توجه به مركز ایست و بازرسی و توقف در برابر آن پیكرش را به گوشه‌ای انداخته، ماشین را توقیف و او را بازداشت كردند و نیات واقعی و شیطانی خود را به اجرا گذاشتند.

* طلب كمك از مسلمانان جهان

در گزارش منتشره توسط خبرگزاری "الشرق الاوسط " مصر در 22 می 2004 آمده است كه یكی از زندانیان زن عراقی زندان مخوف ابو غریب كه موفق شده بود، نامه‌ای را از این زندان به بیرون ارسال كند، از مسلمانان جهان برای كمك به زنان موجود در این زندان كمك خواسته بود، وی همچنین در بخشی از نامه خود نوشته بود كه تمام زنان زندان مورد تعرض نظامیان آمریكایی قرار می‌گیرند و بسیاری از آنها باردار شده‌اند و نمی‌دانند و با ننگی كه با خود حمل می‌كنند، چه كنند.

اما در مطلب دیگری كه روزنامه مصری "الاسبوع " در 4 می 2004 منتشر كرد، از تمام آزادگان و مسلمانان جهان خواسته شده بود، برای آزادی زنان زندان ابو غریب كه در چنگال ننگ و عار نظامیان آمریكایی گرفتار آمده‌اند، اقدام كنند.

* انتقاد فرستاده حقوق بشر بلر از نظامیان آمریكایی

وحشی‌گری و ددمنشی نظامیان آمریكایی در حق زنان عراقی زندان ابو غریب به حدی بود كه حتی فرستاده حقوق بشر "تونی بلر " نخست وزیر وقت انگلستان هم لب به سخن گشود و از اقدامات و شكنجه‌های نظامیان آمریكایی انتقاد كرد، وی در حین انتقادات خود گفته بود كه در زندان ابو غریب دیده كه چگونه زندانبانان آمریكایی پیرزنی را واداشته بودند كه چون الاغ چهار دست و پا راه برود و یكی از سربازان آمریكایی را بر پشت خود حمل كند.

 

 
داغ کن - کلوب دات کامکلوب هواداران سیمرغ

نظر خود را درباره این مطلب بگوئید...
blog comments powered by Disqus      خدمات زیبایی
رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم
با زدن سوزن در گوش و بدن لاغری،اشتهای کم،اختلالات قائدگی و آکنه را درمان می کنیم

نكته مهمی كه افراد مبتلا به اضافه وزن در روند درمانی باید مدنظر قرار دهند این است كه نباید تعجیل بیش از حد در روند كاهش وزن داشته باشند زیرا اولا كاهش وزن بوسیله طب سوزنی با كمک خود بدن و هوشمند كردن بدن وایجاد سلامتی در ارگانهای بدن ایجاد می گردد...

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار
کاهش وزن،سایز و حذف چربی های موضعی اندام،افزایش حجم باسن به روشهای طبیعی و ماندگار

روش طب سوزنی مورد توجه دانشمندان کشور های مختلف قرار گرفته است و به عنوان روشی سالم برای کاهش وزن و حذف چربی های موضعی با بیشترین تاثیر و خصوصا برای درمان چاقی ناشی از اختلال عملکرد غدد تیروئید و هیپوفیز و ... شناخته شده است....

رپورتاژ ویژه2-زیر متن همه صفحات-جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب
جایگزین طبیعی در ليفتينگ و جوانسازی پوست،سفت شدن عضلات،گونه گذاری و افزایش حجم لب

لیفتینگ و برطرف کردن افتادگی پوست صورت،گونه گذاری طبیعی صورت،برطرف کردن چین و چروک صورت، خط عمیق اخم پیشانی و لبخند و خط دور لب،بزرگ کردن لب،جوش یا آکنه ی و جای آن ، تیرگی و گودی زیر چشم و پف زیر چشم، منافذ باز پوست،لک های صورت، غبغبهم اکنون در سیمرغ
 

سایر زیر ذره بین هاتازه ترین اخبار
حوادث -واژگونی وحشتناک پورشه در اشرفی اصفهانی/تصاویر!!
واژگونی وحشتناک پورشه در اشرفی اصفهانی/تصاویر!!

یک دستگاه خودرو سواری نیمه شب گذشته پس از برخورد با نرده های وسط بلوار اشرفی اصفهانی واژگون وراننده آن به سختی مجروح شد.پیشنهادی برای سلامت و زیبایی
پیشنهادی برای سلامت و زیبایی-ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند
ماساژ درمانی ده روزه چگونه اثر می کند

زمانیكه ماهیچه بیش از حد فعالیت دارد تجمع مواد زاید از جمله اسیدلاكتیك می تواند باعث درد، گرفتگی و حتی اسپاسم عضلات شود.پیشنهاد سیمرغ